כנפיים מחלקת דיבידנד בסך של 24.9 מיליון שקל לבעלי המניות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החברה מחכירה מטוס לאייר ברלין באמצעות גלובל ליסינג, ודמי החכירה העתידיים להם היא זכאית ללא בטוחה עומדים על כ-7.8 מיליון שקל

חברת כנפיים השולטת בחברת אל על מחלקת דיבידנד בסך כולל של כ-24.9 מיליון שקל (כ-6.9 מיליון דולר), כ-43.2 סנט למניה. מועד התשלום יתבצע ב-4.9.17.

יתרת הרווחים בחברה הניתנים עוד לחלוקה עומד על סך של כ-82 מיליון דולר, נכון למועד הדו”ח 30.6.17. בתוך כך בחברה עוקבים אחרי הנעשה בחברת אייר ברלין שנכנסה בשבוע שעבר להליך של הקפאת הליכים. אייר ברלין חוכרת מגלובל ליסינג חברת בת של כנפיים מטוס אחד מדגם איירבוס 330-200, אשר תקופת החכרתו הינה עד לרבעון השלישי של 2019. יתרת דמי החכירה העתידיים להם זכאית גלובל ליסינג בהתאם להסכם בין החברות, בניכוי פיקדון המוחזק כבטוחה בידי גלובל ליסינג, עומדת נכון לזמן זה על כ-7.8 מיליון דולר.

יתרת העלות המופחתת של המטוס ליום 30.6.17 עומדת על סך של כ-23.1 מיליון דולר. כאשר יתרת ההלוואה שנטלה גובל ליסינג מבנק בישראל בגין מימון המטוס, עומדת על סך של כ-12.9 מיליון דולר. כמו כן, מציינת החברה כי דמי החכירה בגין המטוס אותו חוכרת אייר ברלין שולמו על ידי אייר ברלין לגובל ליסינג כסדרם.

בחודש יוני האחרון, השלימה גלובל ליסינג את מכירתן של שני מטוסי אירבוס 320-200 משנת יצור 1992, המוחכרים לחברת אייר קנדה אשר תקופת החכרתם צפויה להסתיים במהלך הרבעון הראשון של 2018, יחד עם הסכם החכרתם.

כמו כן בחודש יולי החולף, הגיעה גלובל ליסינג להבנות להארכת הסכם ההחכרה של מטוס איירבוס 319-100 המוחכר לאמריקן איירליינס. בהתאם להסכמות, הסכם ההחכרה יוארך בשש שנים נוספות עם סיום החכרתו הנוכחית של המטוס, בדמי חכירה נמוכים יותר הנובעים בעיקרם ממצב השוק וגיל המטוס.

 בנוסף לכך, לאחרונה חתמה גלובל ליסינג ודלתא איירליינס על הסכם למכירת מטוס בואינג 757-200 , כאשר בתום תקופת החכרתו אשר תסתיים ב20.9.17 , בתמורה לסך של 2.75 מיליון דולר, כאשר המהלך צפוי להניב לחברה רווח הון בסך של כ-2.5 מיליון דולר.

סך הכל לגלובל ליסינג צי של 12 מטוסים, כאשר 11 מטוסים מוחכרים לשמונה לקוחות שונים ממדינות בחמש יבשות.   

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.