רשמית: אל על תפעיל טיסות ישירות לשיקגו

כפי שפורסם לראשונה השבוע בפספורטניוז, אל על תשיק מחודש מרץ 2020, קו ישיר בין ישראל לשיקגו. הקו יפעל עם 3 טיסות שבועיות מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport

צילום: Shutterstock

 

חברת אל על תשיק בשנה הבאה קו ישיר חדש בין ישראל לשיקגו.

על הפעלת הקו החדש פורסם לראשונה בפספורטניוז, ביום ראשון האחרון.

הקו החדש יפעל במתכונת של  3 טיסות שבועיות מנתב"ג לנמל התעופה הבינלאומי או'הייר O'Hare International Airport בשיקגו.

מכירת כרטיסי הטיסה לשיקגו תחל ב-27.3.19.

הטיסות לשיקגו ימריאו במטוסי הדרימליינר 787, ויציעו 3 מחלקות שירות: עסקים, פרימיום ותיירים. ניתן לטוס משיקגו ולשוב מיעדי אל על השונים בארה"ב (ולהיפך).

מאל על נמסר כי הקו החדש נולד בעקבות דיאלוג עם עיריית שיקגו אשר ציינו כי מטרופולין שיקגו מתאפיין בקהילה יהודית גדולה המונה 300,000 אלף תושבים.

אביב עזרא, קונסול ישראל בשיקגו: "אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחבר את מדינת ישראל לשיקגו מאשר בטיסה ישירה משדה התעופה של שיקגו לשדה התעופה בן גוריון. אני רוצה להודות לראש העיר רם עמנואל על הנהגתו ועל עבודה משותפת עם הקונסוליה כדי להפוך את החזון הזה סוף סוף למציאות. קו זה הוא win-win מבחינה כלכלית ותרבותית והוא מקרב את תל אביב ואת שיקגו."

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: "לאור הביקוש שעלה מקהל לקוחותינו, בהם לקוחות עסקיים ונוכח הצטיידות החברה ב-16 מטוסי דרימליינר, אנו שמחים להודיע על הפעלת טיסות ישירות בין ישראל לשיקגו, יעד תשיעי לאל על בארצות הברית, אשר מתווסף–לניו יורק (JFK וניוארק) בוסטון, לוס אנג'לס, מיאמי, סן פרנסיסקו, לאס וגאס ואורלנדו. המטרופולין של שיקגו הנחשב לשלישי בגודלו בארצות הברית הינו מרכז אקדמי, תרבותי, תעשייתי ועסקי מהחשובים בארה"ב והעיר נחשבת ליעד תיירותי ועסקי אטרקטיבי במיוחד. לאל על תפקיד מיוחד בחיבור ישראל והתפוצות ואנו שמחים לקרב יעד מרכזי נוסף בארצות הברית לישראל אשר יאפשר בואם של עשרות אלפי תיירים נוספים לישראל בכל שנה."

זמני הטיסות המתוכננים:

הלוך – המראה מתל אביב בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 12:00, נחיתה בשיקגו כעבור 12:30 שעות, בשעה 16:30 (שעון מקומי).
חזור – המראה משיקגו בימים ראשון, שלישי, חמישי בשעה 18:50 (שעון מקומי) ונחיתה בתל אביב בימים שני, רביעי, שישי (בהתאמה) כעבור 11:20 שעות, בשעה 14:10.

נושאים שמוזכרים בידיעה