לאט אבל בטוח – תאילנד ממשיכה להיפתח לתיירות בינלאומית

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ישראלים לא זקוקים לוויזה לשהייה עד 30 יום, וכמו כל הנכנסים למדינה מחויבים בבידוד של 14 יום עם ההגעה. לשהייה ממושכת יותר צריך לפנות לשגרירות להנפקת ויזה
צילום: 123F
צילום: 123F

התיירות בתאילנד ממשיכה להיפתח בבטחה ובאיטיות ביוזמות תיירותיות מיוחדות, תוך כדי אכיפת הנחיות מחמירות להגנה על בריאות הציבור במהלך מגפת הקורונה המתמשכת.
ממשלת תאילנד ביטלה לאחרונה את ההגבלות על אשרת התיירות המיוחדת (STV), המאפשרת מעתה כניסה לתיירים מכל מדינה ברחבי העולם. ה-STV special tourist visa מציעה למבקרים ויזה ראשונית ל-90 יום עם שתי הארכות בהיקף של עד 270 יום.
אזרחי ישראל, כמו 56 מדינות ברחבי העולם, אינם זקוקים לוויזה לביקור של עד 30 יום, אם הם מגיעים בטיסה. מי שמעוניין בשהייה ארוכה יותר, STV או אשרת תיירות חד פעמית (TR), המאפשרת שהייה של עד 60 יום וניתן להאריך אותה פעם אחת ב-30 יום נוספים, צריך לפנות לשגרירות להנפקת הוויזה.
בידוד החובה למשך 14 יום עם הגעת התייר נותר על כנו והוא חל באותה מידה גם על אזרחי תאילנד המגיעים מחו”ל וגם על מבקרים זרים.
בין שאר הכללים: התייר חייב להציג אישור הזמנה למלון הבידוד בו ישהה, אישור על בדיקת קורונה שלילית לפני הגעתו, פוליסת ביטוח הכוללת טיפול בקורונה עד סך של 100,000 דולר, וכן לעבור 3 בדיקות קורונה במהלך הבידוד, כשתוצאות שליליות יתירו לו לצאת מהבידוד ולטייל במדינה באופן חופשי.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “לאט אבל בטוח – תאילנד ממשיכה להיפתח לתיירות בינלאומית”

  1. תאילנד חווה גל שני שצפוי להיות עוצמתי הרבה יותר מהראשון עקב החלטת השלטונות שלא להטיל מגבלות תנועה נרחבות במהלך חופשת השנה החדשה.
    הרשויות צופות לכ8000 מאומתים תוך שבועיים וסגר כללי במדינה, אז לא בדיוק הזמן להגיע לתאילנד ועוד לבידוד שאחריו יוצאים לסגר במדינה מוכת קורונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה