לאס וגאס: 42 מיליון תיירים בשנת 2017

בלשכת התיירות של לאס וגאס צופים כי מספר התיירים המבקרים בעיר לא יגדל השנה וייתכן אף כי יפחת. לאס וגאס תארח הופעות של ליידי גאגא בחודש דצמבר, בריטני ספירס בפברואר 2019 ואיירוסמית במאי 2019

אל על תטוס ללאס וגאסלאס וגאס . צילום 123rf

בשנת 2017 ביקרו בלאס-וגאס 42 מיליון אורחים והשנה המספר הזה לא יגדל וייתכן ואף יפחת, לדבריה של היידי הייז מ-The Las Vegas Convention & Visitors. לדבריה בשנה זאת מדינתה אינה תמיד מעניקה תחושה של "ברוכים הבאים" לתיירים אולם לאס-וגאס "שמחה לקבל כל אחד".

הייז אמרה את הדברים אתמול (5.11.18) ביריד התיירות הלונדוני WTM, וציינה כי לאס-וגאס מקדמת את השיווק שלה במקומות שמהם יש טיסות ישירות אל העיר כבריטניה, גרמניה ובייג'ין בירת סין. שווקים עיקריים נוספים הם שכנותיה של ארה"ב, קנדה ומכסיקו, אולם היא צופה שמספר התיירים ממדינות אלה יפחת בגלל האווירה הפוליטית השוררת היום בארצה.

לאס-וגאס מציעה חידושים גם למי שביקר בעיר יותר מפעם אחת, ספרה הייז. היא ציינה את Arena Las Vegas במלון לוקסור ואת האיצטדיון החדש עם תכולה של 65,000 מקומות. במקביל, גורמי התיירות בעירה מקדמים את בואם של דור ה-Z וכן את הצעירים שמצויים בעשור השלישי והרביעי לחייהם. "הם הגל הבא של התיירים", אמרה.

הללו עשויים לאהוב את המופעים העתידיים: ליידי גאגא בחודש דצמבר השנה, בריטני ספירס בפברואר 2019 ואיירוסמית במאי של השנה הבאה.

נושאים שמוזכרים בידיעה