לב לבייב מונה כיו”ר הדירקטוריון של ETG

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לבייב הינו יזם טכנולוגי אחד ממייסדי הרשת החברתית הרוסית VK.com, מונה בתחילת החודש לתפקיד יו"ר הדירקטוריון וסמנכ"ל האסטרטגיה של קבוצת הנסיעות המקוונת - Emerging Travel Group. לבייב גייס במהלך 2019 כ-10 מיליון דולר לחברה בעזרת קבוצת ההשקעות שברשותו

 

קבוצת הנסיעות המקוונת – Emerging Travel Group (הפועלת בלמעלה ממאה שווקי מקור עם המותגים RateHawk, ZenHotels ו-Ostrovok) מינתה את יזם הטכנולוגיה הגלובלי וחבר המנהל, לב לבייב, ליו”ר וסמנכ”ל האסטרטגיה של החברה החל מה-2 בדצמבר 2019.

לבייב יהיה אחראי על פיתוח וביצוע האסטרטגיה של החברה. לפני מינויו הרשמי, עבד לבייב בשיתוף פעולה הדוק עם פליקס שפילמן, מנכ”ל Emerging Travel Group, בתפקיד מייעץ.

פליקס שפילמן, מנכ”ל Emerging Travel Group, ציין: “אני שמח לקבל את לב כחבר צוות במשרה מלאה. הניסיון המשמעותי שלו בבניית חברות והגישה המחשבתית שלו לצמיחה הם רבי ערך וללא ספק יעזרו לקבוצה להמשיך בהתרחבות העולמית שלה.”

בתגובה למינוי לבייב אמר: “צוות Emerging Travel Group כבר הצליח במספר שווקים; בתפקידי החדש אני מתכנן לעזור לקבוצה לחזק את הצלחתה ב-B2B ולהפוך אותה לאחת החברות המובילות בעולם בתחום הזה.”

לבייב בעל ניסיון תפעולי נרחב. הוא אחד ממייסדי VK.com שהיא הרשת החברתית הגדולה ביותר ברוסיה ואחד מהאתרים הפעילים בעולם. תפקידו בחברה היה סמנכ”ל תפעול משנת 2006 עד 2012. בשנת 2007 הוא הקים את חברת Selectel – ספקית תשתיות IT מובילה עם מגוון רחב של מוצרים ושירותים ברוסיה, והיה מנכ”ל החברה בין השנים 2017-2014.

כיום לב מתפקד כיו”ר הדירקטוריון בחברת Selectel, וכחבר דירקטוריון ב-Emerging Travel Group ו-Fnatic (ארגון eSports עולמי).

בשנת 2019 הובילה קבוצת ההשקעות LVL1 Group השייכת ללבייב גיוס כספים של 19 מיליון דולר עבור Fnatic וכן סבב גיוס של 10 מיליון דולר עבור Emerging Travel Group.

 

לב לבייב. צילום: יח”צ ETG

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.