לוטון נבחר לשדה”ת הגרוע בבריטניה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
סקר שנערך בברטיניה בקרב 11,265 חברי ארגון הצרכנים הענק ?Which העניקו לשדה שמצפון ללונדון ציון של 35 נקודות מתוך 100. מהם שדות התעופה שנבחרו למצטיינים בבריטניה?

ארגון הצרכנים העוצמתי של בריטניה ?Which, פרסם בסוף השבוע תוצאות סקר שערך בין 11,265 מחבריו שעשו שימוש בנמל התעופה ברחבי המדינה בחודשים אפריל-מאי ולפיו שדה התעופה שבלוטון (LTN) הוא הגרוע מבין שדות התעופה בממלכה המאוחדת. לוטון זוכה בתואר הלא מכובד זו השנה השלישית.

הנשאלים התבקשו לענות על חווייתם משורה של שירותים בשדה התעופה: התורים למסירת מזוודות, לצ’ק-אין, לבדיקה הביטחונית ולביקורת הדרכונים,  וכן באשר לבתי השימוש, מחירי המזון, איסוף המזוודות מושבי מנוחה והמתנה והתנהגות עובדי השדות. הציון שניתן ללוטון היה 35 נקודות מתוך 100. לוטון נחשב כשדה גדול, כזה שבו עוברים למעלה מעשרה מיליון נוסעים.

בשדה התעופה הגדול של בריטניה, היתרו, ניתנו ציונים לכל טרמינל בנפרד. טרמינל 5 קיבל 63%, טרמינל 2 זכה ל-60% וטרמינל 3 ב-55%. עוד שדות תעופה שזכו לציון גבוה היו – ברמינגהאם עם 61%, אדינבורו עם 59% והטרמינל הצפוני בגייטוויק עם 57%. השדה הטוב ביותר הוא דונקסטר-שפילד וציונו היה 87%.

שדה סטנסטד של לונדון וטרמינל 3 במנצ’סטר לא זכו לסימפטיה והציון שניתן לכל אחד מהם היה 44%. עורכי הסקר מציינים כי הטרמינלים הללו וגם השדה בלוטון עוברים בעת הזאת הליכי בניה כדי לשדרגם. טרמינל 2 של מנצ’סטר קיבל 51%.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.