לוט מרחיבה את פעילותה בארצות הברית

בחודש יוני תוסיף החברה את הקו בין ורשה לוושינגטון, הקו השישי בין ורשה לארצות הברית, ובחודש אוגוסט תשיק גם קו חדש בין ורשה לסן פרנסיסקו. אזרחי פולין נהנים מעתה מהאפשרות להיכנס לארצות הברית ללא צורך בוויזה

לוט איירליינס. צילום יחצ

חברת התעופה הפולנית, לוט איירליינס, הכריזה על הרחבת פעילותה בין ורשה לארצות הברית. ב-2 ביוני תשיק החברה את הקו בין ורשה לוושינגטון במתכונת של 3 טיסות שבועיות, בימים שלישי, שישי וראשון.

"חברת לוט היא חברת התעופה האירופית ה-18 במספר המפעילה קו ישיר לנמל דולס וושינגטון", ציינה הנהלת נמל התעופה. "הממשיך את המסורת של חיבור בירת ארצות הברית לאירופה ומעבר לה".

הקו ורשה – וושינגטון יהיה הקו השישי לארצות הברית מבירת פולין, בנוסף לקווים אל: ניו יורק – קנדי, ניו ארק, שיקגו, לוס אנג'לס ומיאמי.

מיכל מילצ'רסקי, מנכ"ל חברת לוט, ציין כי הטיסות של החברה לארצות הברית הן אבן יסוד באסטרטגיה של לוט, ובאופק קווים נוספים של החברה בין שתי המדינות.

בחודש אוקטובר האחרון הכריזה לוט גם על תוכניתה להפעיל קו בין ורשה לסן פרנסיסקו, והוא אכן ייצא לדרך ב-5 באוגוסט השנה בתדירות של 4 טיסות שבועיות.

כידוע, במסגרת תוכנית האשרות החדשה של ארצות הברית, פולין הצטרפה בחודש נובמבר האחרון למדינות, שאזרחיהן נהנות מהזכות לקבל ויזה אלקטרונית לארצות הברית, למעשה, בלא צורך בוויזה, ובכך הפכה פולין למדינה ה-39 בעולם הזוכה להטבה משמעותית זו.

נושאים שמוזכרים בידיעה