'לונלי פלאנט': סרי לנקה – יעד התיירות המומלץ בשנה הקרובה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
המשבר הפוליטי בסרי לנקה הסתיים, לאחר שראש הממשלה המודח שב לכהונתו. גם בחודשיים האחרונים "התיירות לסרי לנקה לא הושפעה ולא נפגעה מהמשבר", אומר יריב פישר, מנכ"ל חברת Flyeast, המפעילה סניף בקולומבו, בירת המדינה

התיירות הבינלאומית לסרי לנקה משגשגת, ובשנה שעברה ביקרו בה כ-2.2 מיליון תיירים מרחבי העולם, והשנה המספר צפוי לעלות משמעותית, ואילו ב-2019 המדינה צפויה לגל נרחב של תיירות בינלאומית בעקבות המלצת 'לונלי פלאנט', ענקית מדריכי וספרי התיירות, שהמליצה עליה כעל יעד מס' 1 לביקור בשנה הקרובה.

"זה הזמן של סרי לנקה", הדגישו מומחי לונלי פלאנט בהמלצותיהם לטיולים בשנת 2019, בכתבת המבוא למדריך השנתי, שיצא לאור בחודש אוקטובר, וציינו שסרי לנקה מתאימה לכל סוגי המטיילים: משפחות, חובבי הרפתקאות, חובבי טבע, חובבי אורח חיים בריא וחובבי קולינריה.

 

בחודשיים האחרונים עבר על המדינה משבר פוליטי, לאחר שנשיא המדינה, מייטריפלה סיריסנה, הדיח את ראש הממשלה, ראניל ויקרמסינג'ה, ומינה את קודמו, וכן הורה על פיזור הפרלמנט, בעקבות המאבקים הפנימיים בפרלמנט, שגבלו אף בהתכתשויות פיסיות, אך ביום א' האחרון, הושב הסדר על כנו, כשראש הממשלה המודח שב לתפקידו. 

יריב פישר

יריב פישר, מנכ"ל חברת Flyeast, המפעילה סניף בקולומבו, בירת המדינה, מציין כי תנועת התיירות הישראלית נמשכת כסדרה, ואף תלך ותגבר בתקופה הקרובה, והוסיף כי "התיירות לסרי לנקה לא הושפעה ולא נפגעה מהמשבר", שהגיע בתחילת השבוע לסיומו.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.