לופטהנזה: אחידות בעיצוב מטוסי החברות בקבוצה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קבוצת התעופה קיבלה מאיירבוס את מטוס ה- A321neo הראשון בעיצוב פנים חדשני ומרווח. המטוס, שישמש לטיסות בקווים קצרים ובינוניים, יופעל ע"י חברת לופטהנזה, והמטוסים הבאים, שיהיו זהים בעיצובם, יופעלו ע"י סוויס ואוסטריאן

נוסעי קבוצת לופטהנזה בקווים קצרים ובינוניים ייהנו מעתה מטיסה במטוס החדש A321neo, שתא הנוסעים שלו עוצב באופן מרווח במיוחד, כולל מושבים חדישים ונוחים. המטוס הראשון מדגם זה נמסר ע”י איירבוס בנמל התעופה של פרנקפורט ויופעל ע”י חברת לופטהנזה.

המטוסים הבאים מדגם זה יהיו בעיצוב זהה ואחיד וישרתו גם את חברות הרשת האחרות בקבוצה, סוויס ואוסטריאן. דהיינו, עיצוב הפנים של כל המטוסים ב-3 החברות יהיה אחיד.

הכיסאות הארגונומיים החדשים עוצבו ע”י היצרן האיטלקי Geven, ומעניקים לנוסעים יותר מרחב ונוחות, כשגם במהלך המראה ונחיתה ניתן להרכין אותם. בכל שורת מושבים מותקנים גם שקעי USB לשירות הנוסעים, וגם שולחנות האוכל זכו לשדרוג.

למרות האחידות והסטנדרטיזציה בעיצוב הפנים של כל המטוסים העתידיים ממשפחת A320, כל אחת משלוש החברות תשמור על המאפיינים העיצוביים הייחודיים שלה, כולל השם והלוגו בתא הנוסעים. עם זאת, העיצוב והמבנה האחיד יקלו על הנהלת הקבוצה להעביר מטוסים מחברה לחברה בשעת הצורך, וכמובן, יוזילו את עלויות התחזוקה.

המטוסים מהדגם החדש מאופיינים גם בחיסכון בדלק, הפחתת רעש וצמצום משמעותי של פליטת גזים. קבוצת לופטהנזה הזמינה מאיירבוס יותר מ-100 מטוסים ממשפחת A320neo, עם המנועים החדשניים וחידושי המבנה האווירודינמי, שיחסכו כ-20% בהוצאות הדלק, והם יסופקו ל-3 חברות הקבוצה עד שנת 2025.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.