לופטהנזה חוזרת ב-1 ביוני: 160 מטוסים ל-106 יעדים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בשורות טובות מגרמניה. חברת התעופה הגדולה באירופה המפעילה כיום ועד ה-31 במאי מערך טיסות מצומצם, תרחיב את טיסותיה ברחבי אירופה. תקצה 160 מטוסים שיטוסו ל-106 יעדים שיתפרסמו בימים הקרובים. בין היעדים: כרתים ופלמה דה מיורקה
לופטהנזה ואירו-ווינגס
צילום: 123rf

לופטהנזה חוזרת.

החל מתחילת חודש יוני, 3 חברות התעופה החברות בקבוצת Lufthansa: לופטהנזה, SWISS ו-Eurowings יחזרו להפעיל טיסות ליעדים נרחבים באירופה ובגרמניה.

כיום, מפעילה לופטהנזה לוח טיסות מצומצם בעיקר בגרמניה ולמספר יעדים קטן באירופה באמצעות 80 מטוסים של 3 החברות. על פי הודעת החברה, לוח טיסות מוגבל זה יסתיים ב-31 במאי.

בהודעת קבוצת התעופה הגדולה באירופה, נמסר כי  החל מה-1 ביוני, יצטרפו 80 מטוסים נוספים לפעול בקבוצה כך ש-160 מטוסים של 3 החברות יוכלו להפעיל טיסות לכ-106 יעדים בגרמניה ובתוך אירופה. בלופטהנזה מציינים כי בחברה נתקלים בדרישה חסרת תקדים ורצון עז של נוסעים לחזור לטוס בהקדם האפשרי.

“אנחנו חשים כמיהה גדולה ברב אנשים לחזור לנסוע ולטוס כמו שאפשר היה לעשות עד לא מכבר אמר הארי הומייסטר בכיר בדירקטוריון חברת התעופה הגדולה באירופה. הומסטייר הוסיף: “מלונות ומסעדות נפתחות אט, אט ואנחנו נאפשר עם כל הזהירות האפשרית לתת לנוסעים לחוות את החוויות שהם נאלצו להסתדר בלעדיהן במשך זמן כה רב. כמובן שהבטיחות של הנוסעים שלנו וכמובן העובדים הם בעדיפות הגבוהה ביותר”.

לופטהנזה תפרסם בימים הקרובים את רשימת היעדים אליה תטוס כמו גם לוח הזמנים החדש, כאשר בשלב זה כבר ברור שביניהם יהיו יעדים שטופי שמש דוגמאת כרתים ופאלמה דה מיורקה.

בלופטהנזה מציינים עוד כי על הנוסעים לקחת בחשבון את תקנות הכניסה וההסגר הנוכחיים של כל יעד בעת התכנון של הטיול והטיסות. עוד מציינים בחברה, כי בשל תקנות ההגיינה והחיטוי הכבדות החדשות שהחברה תנקוט, עשויים להיות  זמני המתנה ארוכים בשדות התעופה. בחברה מדגישים כי שירותי הקייטרינג והמזון לא יפעלו עד הודעה חדשה.

עוד מצויין בהודעת לופטהנזה כי החובה ללבוש מסיכות בעת הטיסה התקבלה באופן חיובי ובהבנה על ידי כל הנוסעים בטיסות המתקיימות בלוח הטיסות המצומצם הפועל כיום, וכך הם יידרשו להמשיך לעטות מסיכה על הפנים במהלך כל נסיעה.

כזכור, קבוצת לופטהנזה סיימה את הרבעון הראשון של 2020 בהפסד של 1.2 מיליארד אירו לעומת הפסד של 336 מיליון אירו בתקופה המקבילה אשתקד.
קבוצת התעופה הגדולה באירופה, מציינת כי היא צופה הפסד גדול הרבה יותר ברבעון השני של 2020 כתוצאה ממשבר הקורונה.
הכנסותיה של הקבוצה ירדו ב-18% לסך של 6.4 מיליארד אירו לעומת 7.8 מיליארד אירו ברבעון הראשון של 2019.

 

לופטהנזה חוזרת לטוס לכרתים בחודש יוני
תחזור לטוס לכרתים לופטהנזה. צילום:123rf

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה