לופטהנזה בשביתה: כ-1300 טיסות בוטלו היום ומחר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עקב שביתת הדיילים החברים באיגוד UFO היום ומחר (חמישי ושישי), 7-8 בנובמבר, החברה נאלצת לבטל 1,300 מתוך 6,000 טיסות מתוכננות. טיסת הבוקר היום מתל אביב לפרנקפורט תצאנה כרגיל

נוכח שביתת הדיילים, שהכריז איגוד UFO, היום ומחר (חמישי ושישי), 7-8 בנובמבר, הנהלת קבוצת לופטהנזה נקטה צעדים לצמצום נזקי השביתה. בראש וראשונה, כבר אתמול הפעילה מערך טיסות מיוחד בנמלי הבית בפרנקפורט ומינכן בשעות הצהריים, 13:00-15:00, שעמדו לרשות הנוסעים, שטיסותיהם היום ומחר צפויות להתבטל.

הנהלת לופטהנזה עדכנה את כל הנוסעים, שטיסותיהם צפויות להתבטל, באמצעות הודעת ס.מ.ס או אימייל, כולל פירוט כל האפשרויות העומדות לרשותם.

עפ”י הנהלת קבוצת לופטהנזה, היום, 7 בנובמבר, תפעלנה כסדרן 2,300 טיסות מתוך 3,000 הטיסות המתוכננות, ואילו ביום שישי, 8 בנובמבר, תפעלנה כסדרן 2,400 טיסות מתוך 3,000 מתוכננות, ובסך הכך, כ-180,000 נוסעים ייפגעו מ-1,300 הטיסות המבוטלות.

הנהלת הקבוצה גם הודיעה כי רק טיסות חברת לופטהנזה תיפגענה, ושאר החברות בקבוצה – אירו-ווינגס, ג’רמנווינגס, סאן אקספרס, לופטהנזה סיטי ליין, סוויס, אדלווייס, אוסטריאן איירליינס, אייר דולומיטי ובריסל איירליינס – תפעלנה כרגיל. הנהלת הקבוצה בודקת אפשרויות להציע לנוסעים, שייפגעו מן השביתה, טיסות חלופיות בחברות הקבוצה, שתפעלנה כרגיל.

כמו כן, כל הנוסעים, שטיסותיהם תתבטלנה, יהיו זכאים להזמנת טיסה מחודשת ללא תשלום בעשרת הימים הקרובים בחברת לופטהנזה או בכל חברה אחרת בקבוצת התעופה. נוסף על כך, כל נוסע, שיהיה מעוניין בכך, יוכל להמיר את כרטיס הטיסה בכרטיס רכבת באתר לופטהנזה.

עפ”י הודעת החברה, טיסות הבוקר מתל אביב לפרנקפורט, היום, ה-7 בנובמבר, תצאנה כרגיל, ואילו הטיסה מפרנקפורט לתל אביב לא תפעל, ובשל כך, גם טיסת הערב מתל אביב לפרנקפורט תבוטל.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.