לופטהנזה בשביתה: כ-1300 טיסות בוטלו היום ומחר

עקב שביתת הדיילים החברים באיגוד UFO היום ומחר (חמישי ושישי), 7-8 בנובמבר, החברה נאלצת לבטל 1,300 מתוך 6,000 טיסות מתוכננות. טיסת הבוקר היום מתל אביב לפרנקפורט תצאנה כרגיל

צילום: יח"צ

נוכח שביתת הדיילים, שהכריז איגוד UFO, היום ומחר (חמישי ושישי), 7-8 בנובמבר, הנהלת קבוצת לופטהנזה נקטה צעדים לצמצום נזקי השביתה. בראש וראשונה, כבר אתמול הפעילה מערך טיסות מיוחד בנמלי הבית בפרנקפורט ומינכן בשעות הצהריים, 13:00-15:00, שעמדו לרשות הנוסעים, שטיסותיהם היום ומחר צפויות להתבטל.

הנהלת לופטהנזה עדכנה את כל הנוסעים, שטיסותיהם צפויות להתבטל, באמצעות הודעת ס.מ.ס או אימייל, כולל פירוט כל האפשרויות העומדות לרשותם.

עפ"י הנהלת קבוצת לופטהנזה, היום, 7 בנובמבר, תפעלנה כסדרן 2,300 טיסות מתוך 3,000 הטיסות המתוכננות, ואילו ביום שישי, 8 בנובמבר, תפעלנה כסדרן 2,400 טיסות מתוך 3,000 מתוכננות, ובסך הכך, כ-180,000 נוסעים ייפגעו מ-1,300 הטיסות המבוטלות.

הנהלת הקבוצה גם הודיעה כי רק טיסות חברת לופטהנזה תיפגענה, ושאר החברות בקבוצה – אירו-ווינגס, ג'רמנווינגס, סאן אקספרס, לופטהנזה סיטי ליין, סוויס, אדלווייס, אוסטריאן איירליינס, אייר דולומיטי ובריסל איירליינס – תפעלנה כרגיל. הנהלת הקבוצה בודקת אפשרויות להציע לנוסעים, שייפגעו מן השביתה, טיסות חלופיות בחברות הקבוצה, שתפעלנה כרגיל.

כמו כן, כל הנוסעים, שטיסותיהם תתבטלנה, יהיו זכאים להזמנת טיסה מחודשת ללא תשלום בעשרת הימים הקרובים בחברת לופטהנזה או בכל חברה אחרת בקבוצת התעופה. נוסף על כך, כל נוסע, שיהיה מעוניין בכך, יוכל להמיר את כרטיס הטיסה בכרטיס רכבת באתר לופטהנזה.

עפ"י הודעת החברה, טיסות הבוקר מתל אביב לפרנקפורט, היום, ה-7 בנובמבר, תצאנה כרגיל, ואילו הטיסה מפרנקפורט לתל אביב לא תפעל, ובשל כך, גם טיסת הערב מתל אביב לפרנקפורט תבוטל.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה