למרות הדו”ח: המלצה למניית אל על

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בית ההשקעות פסגות ממליץ: " למרות דוח מאכזב, אנו סבורים כי המניה זולה מאד. אנו סבורים כי המשך השנה של אל על תהיה טובה בהרבה, בעיקר אם ייפתרו את הבעיות מול הטייסים"

לאחר הדו”ח של חברת אל על לרבעון הראשון של 2016, בו רשמה החברה הפסד של 21 מיליון דולר, האנליסט, נעם פינקו מבית ההשקעות פסגות עדיין ממליץ על מניית חברת אל על.

בין השאר, כאשר מחיר היעד הופחת מ-4.5 שקל ל-4 שקל למניה, 62% מעל מחיר המניה, מציינים בפסגות בהמלצתם על מניית אל על כי: “דוח מאכזב, בו נהנתה החברה מהירידה במחירי הנפט ומהמשך הצמיחה הגדולה (הרבה מעל הממוצע העולמי) בתנועת הנוסעים בנתב”ג תוך שמירה על נתח שוק גבוה, אך נפגעה מירידת מחירים, הן בשל  התחרות והן בשל עיתוי חג הפסח ומעליה בהוצאות הפעלה”.
עוד מוסיפים פסגות ופינקו על המלצתם: “למרות זאת אנו סבורים כי המניה זולה מאד. הפחתנו את התחזית שלנו כך שתשקף ירידה גדולה יותר בהכנסות (אם כי לא משמעותית), הוצאות של כ-20 מיליון דולר בגין שיבושי טיסות ורווח גולמי נמוך יותר. אנו סבורים כי המשך השנה של אל על תהיה טובה בהרבה, בעיקר אם ייפתרו הבעיות מול הטייסים”.
כמו כן מציינים בפסגות כי למרות התחרות הגוברת, “נתח השוק של החברה בנתב”ג  עלה ל-36% לעומת 35.4%, ניתן לראות כי על אף התגברות התחרות החברה לא יורדת מנתח השוק שלה”.
בנוסף, חלק מההמלצה מתבסס על דברי המנכ”ל, דוד מימון: “מאמין שהסכסוך מול הטייסים ייפתר בקרוב”. גם המגעים למיזוג של ישראייר עם סאנדור עושים טוב לחברה: “מה שאמור לחזק את יכולת אל על בשיווק חבילות תיור”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה