שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

למרות הפסד של 408 מיליון דולר ברבעון ה-4: דלתא תחלק בונוס של 1250 דולר לכל עובדיה

ענקית התעופה האמריקאית תחלק 108 מיליון דולר ל-75,000 עובדיה בונוס של 1,250 דולר. מנכ״ל החברה הסביר: "כמו תמיד, האנשים שלנו הובילו להצלחה זו, ולכן שמחנו להכריז על תשלום מיוחד לחלוקת רווחים לכל העובדים"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צילום: Shutterstock

חברת דלתא איירליינס האמריקאית הצליחה לסיים את שנת 2021 ברווח של 280 מיליון דולר , ועם הכנסות תפעוליות של 29.9 מיליארד דולר, כל זאת למרות משבר הקורונה והאומיקרון.
דלתא איירליינס (DAL) דיווחה ביום חמישי על תוצאות כספיות לרבעון האחרון של השנה ולכל שנת 2021.
ברבעון האחרון של השנה רשמה החברה הפסד של 408 מיליון דולר שנבע בעיקר מהתפשטות נגיף האומיקרון בארה״ב במהלך חודש דצמבר.
למרות ההפסד ברבעון האחרון, בחברת דלתא החליטו לחלק סכום של כ-108 מיליון דולר לכ-75,000 עובדי החברה בונוס של 1,250 דולר לכל עובד שעבד בכל שנת 2021. עובדים שעבדו חלקית ולא לאורך כל השנה, יזכו למחצית הסכום שיחולק ב-14 בפברואר, 2022.
אגב, לדלתא מסורת ארוכה ורצופה של חלוקת בונוסים לעובדים, כאשר בשנת 2019, בה רשמה רווח שיא של 4.8 מיליארד דולר ושיא הכנסות של 47 מיליארד דולר עובדי החברה קיבלו בונוסים בשווי של כשתי משכורות חודשיות, ובסך הכל החברה בונוסים בסכום כולל של 1.6 מיליארד דולר.

"2021 הייתה שנה שאין דומה לה עבור דלתא, עם התקדמות משמעותית בהתאוששות שלנו שנתמכה בהעדפת הנוסעים במותג שלנו, מה שאיפשר לנו להיות חברת התעופה הגדולה היחידה בארה"ב שמספקת רווחיות לאורך המחצית השנייה של השנה", אמר אד בסטיאן, מנכ"ל דלתא. "כמו תמיד, האנשים שלנו הובילו להצלחה זו, ולכן שמחנו להכריז על תשלום מיוחד לחלוקת רווחים לכל העובדים הזכאים".

"בעוד שנגיף האומיקרון ממשיך להתפשט במהירות והשפיע משמעותית על רמת כוח האדם ושיבש את הנסיעות ברחבי הענף, הפעילות של דלתא התייצבה במהלך השבוע האחרון וחזרה לביצועים לפני החג", הוסיף בסטיאן ואמר: "האומיקרון צפוי לדחות זמנית את התאוששות והביקוש שצפינו ב-60 יום נוספים, אבל כשאנחנו מסתכלים מעבר לשיא, אנחנו בטוחים בעונת נסיעות חזקה באביב ובקיץ עם ביקוש משמעותי לנסיעות צרכניות ועסקיות".

אגב, מנכ״ל דלתא ציין כי דלתא היתה חברת התעופה הגדולה היחידה שרשמה רווח כס]י במחצית השניה של 2021.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.