שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

תקציב השיווק של משרד התיירות: הלשכה יפגשו עם לוין

לאחר שפגישה קודמת בוטלה, שר התיירות זימן פעם נוספת את חברי לשכת התיאום לישיבה מיוחדת בנושא תקציבי שיווק משרד התיירות שצפויים להיות מקוצצים בשל הגרעון הגדול שיש למדינה
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
צילום: 123rf

חברי לשכת התיאום של ארגוני התיירות יקיימו היום (ראשון), בצהרים ישיבה מיוחדת עם שר התיירות, יריב לוין, במקום הישיבה שנקבעה לפני מספר שבועות אך בוטלה ברגע האחרון. בפעם שעברה היה זה, בנימין נתניהו, ראש הממשלה שהזעיק את שריו לישיבה דחופה שגרם לביטול המפגש עם אנשי לשכת התיאום.

שר התיירות ביקש לזמן את חברי לשכת התיאום לישיבה מיוחדת בנושא תקציבי שיווק משרד התיירות, זאת לאור כוונת משרד האוצר לקצץ בתקציבי השיווק של משרד התיירות לאור הגרעון התקציבי הענק שנוצר וצריך כעת לכסות אותו בגלל התנהלות לא נכונה של הממשלה. בנוסף לכך, מערכות הבחירות הלא מסתיימות גם תרמו לכך.

קיצוץ מסביבי בתקציבי השיווק של משרד התיירות, דבר שעלול לפגוע קשות בהגעת התיירים לישראל ששברה את השיאים.

כזכור, שנת 2019, הייתה שנת שיא בתיירות הנכנסת לישראל, כאשר מספר כניסות התיירים הסתכם ב-4.5 מיליון, עלייה של 10.6% ביחס לשנת 2018 ושל 26% ביחס לשנת 2017 .

אך גם במשרד התיירות מודאגים מאוד מהקיצוץ הצפוי התקציב, שעלול לעצור את התנופה. שר התיירות רוצה לרתום את אנשי התיירות למאבק הלא פשוט שצפוי לו.

לכל הגורמים ברור, כי השיווק המסיבי שעשה משרד התיירות למדינת ישראל בעולם, דבר שהייתה לו תרומה גדולה בשבירת השיאים.

בראש לשכת התיאום עומד היו"ר, מיקי פדרמן. לישיבה הוזמנו בין השאר מלבד פדרמן הבעלים גם של רשת מלונות דן, מוני בר מנכ"ל הולידיי טרוול, באדג'ט, אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות, המנכ"לית, יעל דניאלי, יואל פלדשו, מנהל רשת התעופה האזרחית, גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, יעקב גנות, מנכ"ל רשות שדות התעופה, קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות, דני אמיר, יו"ר לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל, המנכ"ל, יוסי פתאל.

 

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.