לשכת התיירות של תאילנד ארחה את הסוכנים לרגל שיא בכניסות התיירים מישראל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שיא של 197 אלף תיירים ישראלים אשר ביקרו במדינה במהלך השנה שחלפה. דב קלמן וחברי לשכת התיירות אירחו נציגים ממשרדי הנסיעות המובילים בישראל וחשפו בפניהם את נתוני התיירות לשנת 2019

לשכת התיירות של תאילנד בראשותו של המנכ”ל, דב קלמן ערכה מפגש מיוחד בשבוע שעבר במסעדת בית תאילנדי בת”א, בהשתתפות נציגים ממשרדי הנסיעות הבכירים בארץ לרגל פרסום נתוני כניסות התיירים לממלכה.

כזכור, על פי הנתונים המרשימים והגואים בתיירות הנכנסת לתאילנד, ישראל רשמה זינוק נוסף במספר התיירים שביקרו בתאילנד בשנה שעברה ונכנסה לראשונה לרשימת ה-TOP 10 של המדינות עם מספר התיירים הגדול ביותר שביקרו בתאילנד (197 אלף תיירים ב-2019). המספרים מישראל מציגים  עלייה שנתית ממוצעת של 8.3% במספר התיירים הישראלים המבקרים בתאילנד מידי שנה (בשנים 2015-2019).

מנכ”ל לשכת התיירות של תאילנד בישראל דב קלמן, פתח את האירוע בדברי ברכה והוקרה למשרדי הנסיעות שעזרו להביא תנועה כה גדולה מישראל ולמנהלת האזורית של לשכת התיירות התאילנדית KHUN RUNG , שהגיעה במיוחד לאירוע וחשפה בפני המשתתפים את מספרי התיירים לתאילנד מכל העולם ומישראל בפרט.

KHUN RUNG סיפרה על היעדים האטרקטיביים החדשים ל-2020 בתאילנד וביניהם: CHIAN RAI, MAE HONG SORN, PHANG NGA, KRABI.

יריב מלילי, הבעלים של מסעדת “בית תאילנדי” המצליחה שארחה את האירוע בחדר הפרטי הגיע להרים כוסית ולברך את הנוכחים על התנועה ההולכת וגדלה של ישראלים לתאילנד.

קלמן חתם את האירוע בהצגת דרכים לשמירה על הגידול בנוסעים לתאילנד על ידי התמקדות ב-4 קהלים: טיולים כשרים לשומרי מסורת, LGBT טיולים לקהילה ההומולסבית, טיולים לקהל הערבי, וטיולי SILVERHAIR לגיל השלישי.

 

צילום 123rf

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה