מדינות אירופה מתגברות אמצעי ביטחון לקראת הקיץ

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ספרד, שעלולה להוות מטרה לפיגועי טרור, מקצה 40,000 שוטרים נוספים להגנה על תיירים. גם בבריטניה, באירלנד, בצרפת, בגרמניה ובבלגיה מתגברים את האמצעים וכוחות הביטחון לקראת התיירות בחודשי הקיץ

 

מדינות אירופה, במיוחד מדינות התיירות הבולטות, חוששות לביטחונם של התיירים הרבים, שיגיעו לביקור בחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט.

שר הפנים של ספרד ציין כי במוקדי התיירות המרכזיים במדינה הוכרזה התרעת פיגועים ברמה 4 מתוך 5, ואי לכך תופעל מדיניות חירום כדי לספק הגנה נאותה למיליוני התיירים, שצפויים לבקר במדינה בקיץ.

ממשלת ספרד החליטה לתגבר את כוחות הביטחון ב-40,000 שוטרים, שיוצבו במגוון אתרי תיירות – נמלי תעופה, בתי מלון, חופי רחצה, פארקים ומתחמי קמפינג – בין השאר, בחבל אנדלוסיה, באיים הקנריים, במדריד, בוולנסיה, במיורקה ובאיביזה, בחודשים יולי ואוגוסט, ובאתרים פופולריים גם בחודש ספטמבר.

“הנופשים הרבים באתרי נופש אלה, תוך התחשבות ב-83 מיליון תיירים שביקרו בספרד בשנה האחרונה, יהיו המוקדים המרכזיים בתגבור כוחות הביטחון שלנו, בנוסף לאמצעי הזהירות המוקדמים כדי למנוע פיגועי טרור”, עפ”י הודעת משרד הפנים של ספרד.

גם התרעת משרד החוץ של בריטניה מציינת, כי בכל רחבי אירופה יש צורך בנקיטת “צעדי זהירות נורמליים” והאיום בספרד הוא “גבוה במיוחד”. גם אירלנד, שמתגברת את אמצעי הביטחון ברחבי המדינה, מתריעה מפני “מתקפות טרוריסטיות אפשריות ביעדי תיירות פופולריים ובאתרים המוניים” וממליצה בפני התיירים להישמע להוראות הביטחון והשיטור בכל מדינות אירופה.

אמצעי זהירות מוקדמים ותגבור כוחות הביטחון ננקטים במרבית מדינות אירופה, ובעיקר, בבריטניה, בצרפת, בגרמניה ובבלגיה, ומשרד החוץ הבריטי אף מדגיש כי “ניתן יהיה להבחין באמצעי הביטחון בנמלי התעופה, בתחבורה הציבורית ובאתרים מרכזיים בבריטניה, והנוסעים צפויים לחוות עיכובים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה