מה אתם עושים בקיץ? ישראייר החלה לשווק חופשות

חברת ישראייר הודיעה היום (ד') כי החלה לראשונה לשווק בחודש נובמבר חבילות נופש וטיולים מאורגנים לקיץ 2020. גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר: "בעבר בתקופה זו של השנה ניתן היה להזמין טיסות בלבד. בזכות שיפורים טכנולוגיים שביצענו אפשר להזמין מעכשיו"

צילום: יחצ ישראייר

חברת ישראייר הודיעה היום (ד') כי בפעם הראשונה החלה בחודש נובמבר במכירת חבילות נופש וטיולים מאורגנים לקיץ 2020. עוד הודיעה החברה כי לרגל תקופת ההשקה תציע מחירים מוזלים לכל היעדים אליהם היא טסה בתקופות המבוקשות ביותר לחופשות.

עוד נמסר מישראייר כי המזמינים בתקופה זו לפסח ולקיץ, ייהנו מהנחה משמעותית של עשרות אחוזים, השקולים לאלפי שקלים למשפחה. כמו גם, בהזמנה מוקדמת ניתן ליהנות משערים נמוכים של הדולר. המבצע יהיה בתוקף עד ה-29/11

מחירי חבילות לדוגמה?

סלוניקי: 3 לילות במלון 5 כוכבים ביולי – 385 דולר לאדם

סוצ'י: 3 לילות במלון 5 כוכבים בפסח – 483 דולר לאדם ובחודש יולי ל-4 לילות – 484 דולר לאדם

פראג: 4 לילות במלון 5 כוכבים ביולי – 471 דולר לאדם

בלגרד: 4 לילות במלון 5 כוכבים בפסח – 562 דולר

מונטנגרו: 5 לילות במלון 4 כוכבים בפסח – 599 דולר לאדם ובחודשי הקיץ – 699 דולר לאדם

גיאורגיה – 8 ימים טיול מאורגן בפסח – 999 דולר לאדם; 5 ימים טיול מאורגן בקיץ בבטומי – 699 דולר לאדם

לדברי גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר: "זו הפעם הראשונה שכבר בנובמבר ניתן לבצע הזמנות של חבילות נופש וטיולים מאורגנים לחודשי הקיץ. בעבר בתקופה זו של השנה ניתן היה להזמין טיסות בלבד. בזכות השיפורים הטכנולוגיים שבצענו מי שרוצה להבטיח לעצמו את המקומות בבתי המלון הטובים ביותר יכול לעשות זאת כבר עכשיו במחירים אטרקטיביים במיוחד".

נושאים שמוזכרים בידיעה