מיהן חברות התעופה הבטוחות בעולם בתקופת הקורונה?

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
Safe Travel Barometers דירג 230 חברות תעופה ברחבי העולם עפ"י 26 פרמטרים שונים, וחברת אמירייטס דורגה במקום הראשון בציון 4.4 מתוך 5.0. בכתבה רשימה מפורטת של 20 חברות התעופה הבטוחות ביותר לטיסה בימים אלה
Emirates
A380 של אמירייטס. צילום: shutterstock

חברת התעופה הלאומית של דובאי, אמירייטס, דורגה כחברת התעופה הבטוחה בעולם בתגובתה למגפת הקורונה, על פי דירוג של Safe Travel Barometers.
חברת התעופה האמירתית הובילה את הרשימה בציון של 4.4 מתוך 5.0 בסקירה של 230 חברות תעופה שהוערכו ברחבי העולם. הציון מבוסס על ביקורת של 26 פרמטרים בתחום הבריאות והבטיחות המתייחסים לפרוטוקולים רפואיים, נוחות הנוסעים ומצוינות של חברות התעופה.
מנגנון הדירוג שלו שוקל אמצעי בטיחות וסטנדרטים היגייניים בכל נקודות המגע של הנוסע עם חברת התעופה. עפ”י הסקירה, אמירייטס לא חסכה כל מאמץ לתעדף את הטיפול, הבריאות והבטיחות של הלקוחות, העובדים והקהילות.
אמצעי בטיחות ביולוגיים משופרים, שננקטו על ידי חברת התעופה, כוללים חלוקת ערכות היגיינה חינם, מחסומי מגן בדלפקי הצ’ק-אין ובדלפקי ההגירה, אמצעי מיגון אישיים ופרוטוקולי בטיחות חדשים לצוות המטוס ושדה התעופה בתפקידי מגע עם לקוחות, והליכי ניקוי מטוסים, כולל ניקוי וחיטוי תכופים של שירותי המטוסים כל 45 דקות במהלך טיסות, וכן אמצעים רבים אחרים.
אמירייטס הייתה הראשונה בענף שהציעה ללקוחותיה כיסוי ביטוחי חינם מפני קורונה, שיעזור להם לטוס בביטחון רב יותר, כולל הוצאות רפואיות של עד 150,000 אירו ועלויות בידוד של 100 אירו ליום למשך 14 יום, אם יאובחנו בקורונה במהלך נסיעתם, משך כל התקופה שהם מחוץ לבית.
20 מתוך 230 חברות תעופה שהוערכו ברחבי העולם קיבלו את הציון 4.0 ומעלה, הנחשב לציון מעולה המעניק ביטחון, נוחות ושקט נפשי לנוסעים בנהלך מגפת הקורונה.
26 הפרמטרים בתחום הבריאות והבטיחות כללו אמצעי יסוד, כגון: הערכת תדירות החיטוי, בדיקת חום, מסכת פנים, טופס הצהרת בריאות ומיגון ייחודי לצוות.

להלן רשימת חברות התעופה הבטוחות בעולם עם ציון 4.0 ומעלה:
אמירייטס: 4.4
איתיחאד איירווייס: 4.3
קטאר איירווייס: 4.2
סינגפור איירליינס: 4.1
איבריה: 4.1
ויסטארה: 4.1
אייר פראנס: 4.1
אייר צ’יינה: 4.1
לופטהנזה: 4.1
עומאן אייר 4.1
דלתא אייר ליינס: 4.1
וירג’ין אטלנטיק: 4.0
קוריאן אייר: 4.0
סאות’ווסט: 4.0
קתאי פסיפיק: 4.0
אינדיגו: 4.0
אווה אייר: 4.0
אסיאנה: 4.0
קוונטאס: 4.0
גארודה אינדונזיה: 4.0

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה