מינוי חדש בקבוצת סיגנל טורס

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בועז קרני ימונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של הקבוצה ויחליף בתפקיד את רבקה רוביו מרקמן. קובי קרני: "כח עזר חשוב לסיגנל לתחום כח האדם והרווחה בקבוצה המונה כיום כ-300 עובדים"

 

בועז קרני (37, נשוי + 2), מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של קבוצת סיגנל טורס, לרבות חברות הבת: כרמל תיירות, איזי גו, איזי טרוול ואיזי גו אירועים. בועז יחליף את רבקה רוביו מרקמן, שפורשת לגמלאות בתום תקופה של כ-30 שנה בקבוצה.

בועז קרני. צילום: סיגנל טורס

בועז קרני, בנו של קובי קרני, מנכ"ל קבוצת סיגנל טורס ויו"ר התאחדות סוכני הנסיעות. הינו בעל תואר ראשון במדעי החברה ולימודי תעודה בתחום ניהול משאבי אנוש ודיני עבודה ומשפט, שימש בארבע השנים האחרונות כמנכ"ל "איזי גו תיירות ונופש ישיר", חברת בת מקבוצת סיגנל טורס.

קובי קרני, מנכ"ל קבוצת סיגנל טורס, ציין "אני שמח על הצטרפותו של בועז, למטה החברה בכלל ולניהול מחלקת משאבי אנוש בפרט. אין לי ספק שבועז מהווה כוח עזר חשוב לסיגנל ונועד לתרום מניסיונו האישי, כישוריו ואישיותו לתחום כוח האדם והרווחה בקבוצה, המונה כיום כ-300 עובדים".

קרני הוסיף וציין: "בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לרבקה רוביו מרקמן על שהייתה חלק בלתי נפרד מסיגנל טורס, כמעט מתחילת דרכה של החברה. תרומתה, מסירותה והשקעתה המקצועית  לאורך כל תקופת עבודתה בחברה מהווים אבן דרך בהתפתחות החברה. אני רוצה לאחל לרבקה הצלחה בכל דרך שתבחר. רבקה תמיד תישאר חלק ממשפחת סיגנל".

 

קובי קרני
קובי קרני: צילום: חן גלילי
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.