‘נמל התעופה הנבחר של השנה הוא…

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מדי שנה מקיים המגזין International Airport Review משאל קוראים לבחירת נמלי התעופה הבינלאומיים המצטיינים בשירות לנוסעים, ובראשם 'נמל התעופה של השנה', והזוכה לשנת 2019 הוא נמל התעופה החדש של איסטנבול

 

הוא התמודד עם נמלי התעופה הבינלאומיים הנחשבים ובעלי המוניטין, כמו: הית’רו, צ’אנגי, סידני, הונג קונג, דובאי ושרל דה גול, וזכה בתואר ‘נמל התעופה של השנה’ במשאל הקוראים השנתי של המגזין היוקרתי, International Airport Review – נמל התעופה החדש של איסטנבול, שהחל לפעול רק בשנה שעברה.

טארה נולן, עורכת המגזין, אמרה: “נמל איסטנבול מהווה צומת בינלאומי בין אסיה, אפריקה ואירופה. אני נרגשת מהבחירה של הקוראים שלנו, שהכירו ביתרונות של נמל איסטנבול. ההשקעה של הנמל בחדשנות, יצירתיות, עיצוב וחוויית הנוסעים הקנתה לו את הפרס”.

משאל הקוראים של מגזין International Airport Review מתייחס למגוון קריטריונים בבחירת נמל התעופה, ביניהם: השירותים לנוסעים, יעילות צוות העובדים, הצגת המידע, דיוקים ועיכובי טיסות, שירות הטרנזיט/ טיסות קישור, ניקיון הטרמינל, שביעות רצון כללית.

כדרי סמסונלו, המנכ”ל ויו”ר נמל התעופה של איסטנבול, אמר: “אנו שמחים להביא פרס בינלאומי למדינתנו. עם הארכיטקטורה הייחודית של שדה התעופה, התשתית הטובה, הטכנולוגיה העדכנית וחווית הנוסעים המעולה, עשינו צעדים אדירים בהפיכת שדה התעופה למוקד גלובלי וקידום תעשיית התעופה האזרחית בטורקיה לרמות גבוהות יותר. פרס שדה התעופה של השנה שקיבלנו על ביצועים טובים יותר מכמה משדות התעופה היוקרתיים ביותר, מסמל את הביצועים יוצאי הדופן שלנו בשדה התעופה באיסטנבול”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.