מכורים ללבן: למרות אי הוודאות הגדולה מאות ישראלים הזמינו חופשת סקי

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מנהל מחלקת סקי בחברת אופיר טורס לפספורטניוז: "קצב ההזמנות לחופשת סקי החל מחודש הבא (פברואר), דומה למקצבים שהיו לנו בתקופה המקבילה שלפני מגפת הקורונה"
חופשת סקי
אופיר טורס: מלכת השלג בבנסקו. צילום: יח"צ

תחלואה גוברת, התפשטות מוטציות ואי ודאות אחת גדולה. למרות כל אלה, מאות ישראלים הזמינו חופשת סקי בבנסקו שבבולגריה. כך אומר לפספורטניוז, רן פאריינתי, מנהל מחלקת סקי בחברת אופיר טורס.

לדבריו, קצב ההזמנות לחופשת סקי החל מחודש הבא (פברואר), דומה למקצבים בתקופה המקבילה שלפני מגפת הקורונה. “בשבועיים האחרונים אני רושם אנשים נון סטופ לחופשה בבנסקו החל מ-11 בפברואר. ב-18 בפברואר למשל יש לנו למעלה מ-100 נוסעים בטיסה של אייר בולגריה ומספר דומה גם בטיסה של אל על לבולגריה ב-19 בחודש. זה מפתיע אותנו שהישראלים מוכנים להזמין ולשלם על חופשת סקי למרות אי הוודאות הגדולה שמסביב”. עוד לדברי פאריינתי, ייתכן והישראלים אינם חוששים להזמין בשל הבטחה של אופיר טורס להשיב את מלוא כספם ללא חיוב דמי ביטול, במידה והחופשה מתבטלת מסיבות קורונה.

מאות כבר הזמינו. בנסקו, בולגריה. צילום: 123rf

עוד אומר לפספורטניוז מנהל מחלקת סקי בחברת אופיר טורס, כמעט כל מי שביצע הזמנה לחופשת סקי התחסן בחיסון ראשון ושני או נמצא לפני קבלת מנת החיסון השנייה. “אנשים רצו להתחסן. מדובר באנשים שמוכרים ללבן. לשלג. לגלישה. זה זורם להם בדם. אנשים רצו להתחסן ברגע שהבינו שבולגריה מקבלת ישראלים רק עם בדיקת קורונה שלילית ללא חובת בידוד”.

עוד לדברי פאריינתי, “גולשים מקצוענים שלפני הקורונה יצאו לסקי בצרפת, אוסטריה ואיטליה, מסתפקים כיום בבנסקו שבבולגריה הנחשב אתר בינוני בגודלו, 65 ק”מ מסלולי גלישה לעומת כמה מאות ק”מ באתרים המובילים של אירופה. מצד שני, הגולשים האלה שהיו רגילים לשלם סכומים הרבה יותר גבוהים עבור חופשת סקי, מפצים עכשיו עם מלונות יקרים בבנסקו, דוגמת מלון קמפינסקי”.

לדברי פאריינתי, חופשת סקי זולה בכ-15% השנה לעומת לפני הקורונה כי מחירי הטיסות ירדו ובעיקר בתי המלון המשוועים שם לתיירים.

 

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “מכורים ללבן: למרות אי הוודאות הגדולה מאות ישראלים הזמינו חופשת סקי”

  1. יהודה נתנזון

    רן היקר ביותר ,
    אני מאחל לך המשך דרך צלחה בפועלך המבורך בענף ,
    כן ירבו כמוך .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה