מלון חדש לרשת אוליב

רשת המלונות רכשה את מלון מדיסון הממוקם על חוף הים בנהריה, בהשקעה של כ-17 מיליון שקל. עמית פורת: "מדיסון נהריה יהיה המלון הראשון בצפון אשר יפעל תחת המותג מלונות רימונים"

מלון מדיסון, נהריה. צילום: אושרי כהן

איש העסקים עמית פורת, בעלי רשת מלונות אוליב אשר רכש לאחרונה את המותג 'רשת מלונות רימונים', השלים את רכישת מלון מדיסון בנהריה בעסקה המוערכת על פי שווי של כ-17 מיליון שקל.

מלון מדיסון נהריה כולל 90 חדרים הפרושים על פני 7 קומות במיקום מרכזי בעיר, על חוף הים בצמידות לקאנטרי קלאב העירוני ממנו נהנים אורחי המלון. לאחר השלמת רכישת המלון יתמנה למלון מנכ"ל חדש אשר יחל את פעילותו בסוף החודש.

 

הטיילת בנהריה. צילום: 123rf

 

המלון אשר ישתייך לרשת מלונות רימונים החדשה יהיה המלון הרביעי של עמית פורת בגליל המערבי ומצטרף למלון אוליב נהריה, אקוודוקט רגבה ודולפין וילג' בשבי ציון, ואל יתר מלונות רשת אוליב ברחבי הארץ – 14 במספר, כאשר צפויים להיפתח כבר בחודש הבא מלונות נוספים בארץ ובתל אביב.

עמית פורת. צילום: סטודיו A

"רשת מלונות אוליב ורשת מלונות רימונים יפעלו בסינרגיה, אנו צופים שבתוך 3 שנים הרשת תהיה אחת מתוך שלוש רשתות המלונאות הגדולות בישראל, הן במספר החדרים והן בשווי. אנו מאמינים בעתיד התיירות בגליל קיבלנו החלטה אסטרטגית לרכוש את מלון מדיסון, מתוך שאיפה להופכו למלון מוביל בגליל המערבי", ציין פורת.

 

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה