מלון WEST LAGOON RESORT יארח את אליפות העולם בלקורס

מלון היוקרה של רשת מלונות טמרס, ייארח את נציגי אליפות העולם בלקרוס, אשר תתקיים בנתניה ב-12-21 ליולי. ענת סטריק- דהאן, סמנכ"לית השיווק והמסחר של רשת טמרס: "נרגשים לארח משלחות מעשרות מדינות ולחשוף בפניהם את ישראל"

צילום: לאון שושן

WEST LAGOON RESOR מרשת מלונות טמרס, החוגג שנה לפתיחתו בחודש יולי, נבחר לארח את מיטב נבחרות אליפות העולם בלקרוס, אשר תתקיים בנתניה ב-12-21 ליולי.

לקרוס הינו ספורט קבוצתי בו השחקנים משתמשים במקל המכיל רשת בקצה, ע"מ למסור ולתפוס כדור ולהכניס אותו לשער של הקבוצה היריבה.

המלון היוקרתי, אשר מכיל 272 סוויטות וחדרים מפנקים, הכוללים מרפסות עם נוף לים, יעניק לאורחים אפשרות לנוח ואף לנפוש במהלך ימי התחרות. אתר הנופש מכיל טיפולי ספא ברמה עולמית ב-west & spa, ובריכה עם נוף מרהיב לחוף הים, שיסייעו לספורטאים להתאושש מיום ארוך על המגרש.

ענת סטריק- דהאן, סמנכ"לית השיווק והמסחר של רשת טמרס: "אנו גאים לקחת חלק באליפות העולם בלקרוס, ונרגשים לארח משלחות מעשרות מדינות ולחשוף בפניהם את ישראל. אנו נערכים לענות על כל דרישות הספורטאים ואורחי התחרות. הספורטאים, המאמנים ומנהלי התחרות יזכו ליהנות ממלון מפנק במיוחד ולהתרגע לאחר תחרות מאתגרת".

לקרוס הינו ספורט קבוצתי בו השחקנים משתמשים במקל המכיל רשת בקצה, ע"מ למסור ולתפוס כדור ולהכניס אותו לשער של הקבוצה היריבה.