מלונות אפריקה ישראל ו-IBI בית השקעות מקימים את קרן המלונאות EVO

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הקרן צפויה לרכוש בין 8 ל-12 מלונות בהיקף של כ-1.2 מיליארד שקל באמצעות גיוס 500 מיליון שקל ממשקיעים ומימון. מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל: "משבר הקורונה והשלכותיו על ענף התיירות הביאו את ענף המלונאות לבחינה מחודשת של ההשקעות בתחום"
מלונות אפריקה ישראל ו-IBI בית השקעות מקימים את קרן המלונאות EVO
צילום: shutterstock

מלונות אפריקה ישראל (AFI HOTELS) ו-IBI בית השקעות, חוברים להקמת קרן מלונאות חדשה בשם EVO by IBI & AFIH.

הקרן צפויה לרכוש בין 8 ל-12 מלונות בהיקף כספי כולל שצפוי להגיע לכ-1.2 מיליארד שקל באמצעות גיוס של 500 מיליון שקל ממשקיעים שונים ומימון. מטרת הקרן להשיא תשואה למשקיעים באמצעות איתור נכסים, רכישתם, החזקה, תפעול והשבחה של מלונות בישראל, תוך הישענות על האופרציה הניהולית של מלונות אפריקה ישראל.

הקרן, בניהול משותף של החברות, היא קרן השקעות פרטית סגורה הפונה למשקיעים מוסדיים ולמשקיעים כשירים. בעלי המניות בשותף הכללי יהיו IBI ומלונות אפריקה ישראל בחלקים שווים. את השקעות הקרן תבחר ועדת השקעות שתורכב מנציגי IBI ומלונות אפריקה ישראל.

דייב לובצקי, מנכ"ל IBI בית השקעות: "אנו מברכים ונרגשים משיתוף הפעולה עם מלונות אפריקה ישראל. בשנים האחרונות פעילות הנדל"ן ב-IBI התרחבה באופן משמעותי במטרה לאפשר פיזור השקעות מגוון ורחב שהינו בעל מתאם נמוך יחסית לשוק ההון. בשנתיים וחצי האחרונות השקענו ב- 16 נכסי נדל"ן מניב בארה"ב ובגרמניה לרבות נכסים מסחריים, משרדים ונכסי מגורים. כל אחת מהעסקאות נעשתה עם חברת נדל"ן גדולה המתמחה בתחומה. עם כניסתנו להשקעות בתחום המלונאות פנינו לאחת מחברת המלונאות הטובות בישראל על מנת שזו תתרום את מומחיותה ואת ניסיונה הרב בתחום. קרן EVO, פועלת על מנת לנצל הזדמנות עסקית מצוינת שנוצרה בשוק המלונאות ומאפשרת השקעות שאנו צופים שישאו פירות תוך מספר שנים".

שרון אלון, מנכ"ל מלונות אפריקה ישראל: "משבר הקורונה והשלכותיו על ענף התיירות הביאו את ענף המלונאות לבחינה מחודשת של ההשקעות בתחום. שיתוף הפעולה עם בית ההשקעות IBI מהווה הזדמנות נפלאה לשלב את הניסיון של מלונות אפריקה ישראל בתחום המלונאות, יחד עם ההתמחות של IBI בתחום ההשקעות. אני מאמין שהשילוב של שני הגופים, ייצור מודל חדשני בענף המלונאות שישיא ערך ייחודי לענף התיירות בארץ".

שרון אלון.
"שיתוף הפעולה עם בית ההשקעות IBI". שרון אלון. צילום: תמר מצפי
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.