מלונות דן אירחו את האירוע של מועדון ליידי ולורד דן

הנהלת רשת המלונות אירחה את האירוע השנתי של מועדון ליידי ולורד דן במלון Link hotel & hub. כ-500 נציגים ונציגות של חברות מהמשק הישראלי הגיעו לאירוע

רונן ניסנבאום, הזמרת שפיטה ורון פדרמן. צילום סיוון פרג'

מנכ"ל מלונות דן, רונן ניסנבאום, יחד עם סגן יו"ר הרשת, עמי פדרמן, אירחו קשת גדולה של נציגים ונציגות של חברות במשק הישראלי, באירוע השנתי של מועדון ליידי ולורד דן במלון Link hotel & hub בתל אביב.

האירוע עוצב בקונספט של מסיבת רחוב, בין דוכני מאכלי רחוב, המוסיקה והשתייה, הוצגו יצירות של אומנים תל אביבים עכשוויים: בזוקה ג'ו, רוס פלאזמה, אריק ברכה, יוני דנציגר, מיוריאל, שי שניידרמן, דיוז, דן גרובר ומיכל רובין.

רונן ניסנבאום אמר: "מלון לינק זה מלון חדש ושונה מכל שאר מלונות הרשת שעמי ורון פדרמן עבדו עליו המון כדי להביא מותג חדש וצעיר כל כך מיוחד כמו זה – מותג שנוכל להרחיב אותו בקלות בישראל וברחבי העולם."

באירוע השתתפו כ-500 נציגי חברות, כגון: שטראוס, יוניליוור ישראל, אסם, אל על, טכניון, בנק הפועלים, אלביט, צ'ק פוינט, רפאל, ישראכרט, אורבוטק, קרלסברג, נטפים, אלקטרה, התעשייה האווירית לישראל, סופר פארם, הראל, מגדל, קימברלי קלארק וכמובן בכירים מכלל רשת מלונות דן.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה