ממשיכה לגייס: פתאל החזקות תנפיק סדרת אג”ח חדשה בכ-200 מיליון שקל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת פתאל החזקות, שבבעלותו של המלונאי הוותיק דוד פתאל, מתכננת להנפיק אג"ח סדרה 1 ללא שעבודים או ערבויות אלא רק בהתחייבויות פיננסיות. זאת, אחרי שקיבלה הלוואה של כ-60 מיליון אירו
מניות חברות התיירות
צילום: 123rf

אחרי שקיבלה הלוואה בסך של 60 מיליון אירו מתאגיד בנקאי, חברת פתאל החזקות בוחנת אפשרות להציע לציבור סדרה חדשה של אג”ח בסך כולל של כ-200 מיליון שקל.

החברה, שבבעלות המלונאי הוותיק, דוד פתאל, מתכוונת להנפיק אג”ח סדרה 1, שאם תבוצע, תהא בדרך של הצעה אחידה במכרז על מחיר היחידה. החברה אף מציינת כי אגרות החוב, ככל שתונפקנה, לא תובטחנה בשעבודים או בערבויות אלא רק בהתחייבויות פיננסיות ואחרות כפי שייקבע בשטר הנאמנות לאגרות החוב.

כמו כן, אגרות החוב סדרה 1, יהיו רשומות בנות 1 שקל, כל אחת, ניתנות להמרה, החל ממועד הרישום של סדרות אגרות החוב למסחר בבורסה ועד ליום 30 באפריל 2024. מבחינת החזר הכסף, אגרות החוב עומדות לפירעון ב-7 תשלומים ביום 30 בנובמבר של כל אחת מהשנים 2022 עד 2026 וביום 31 במאי של כל אחת מהשנים 2026 עד 2027 (כולל). החל מיום 30 בנובמבר 2022, באופן שבכל אחד משלושת התשלומים הראשונים יהוו 8% מקרן ערכן הנקוב הכולל של האג”ח סדרה 1 שבכל אחד מארבעת התשלומים האחרונים יהווה 19% מקרן ערכן הנקוב הכולל של האג”ח נושאות ריבית שנתית לא צמודה בשיעור 4%.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “ממשיכה לגייס: פתאל החזקות תנפיק סדרת אג”ח חדשה בכ-200 מיליון שקל”

  1. מירי קפון

    מאז ומתמיד ידענו להעריך את האיש, משכמו ומעלה, כולו נתינה וחשיבה על האחר, על קידום ממלכת הכלכלה למען רבים אחרים המחפשים להשקיע נכון, כולנו עם האיש בתפילה אטומית להצלחתו. כבוד מלכים לקחת חלק בעשייה בענף המלונאות, ברשת מלונות פתאל המובילה בנושא. יישר כוח. דמותו להערצה אין סופית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה