מנכ”ל אל על לעובדים: “הדרך עד לחזרה לשגרת פעילות טרום הקורונה ארוכה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אל על פרסמה הבוקר (ד') את תוצאותיה לרבעון השלישי בו הפסידה כ-147 מיליון דולר. מנכ"ל אל על לעובדים בעקבות הדו"ח הכספי: "הדרך עד לחזרה לשגרת פעילות טרום הקורונה ארוכה. רק לשם המחשה, בתקופה דומה טרם משבר הקורונה הפעלנו למעלה מ-100 טיסות ביום"
מנכ
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על. צילום: סיון פרג'

בעקבות פרסום הדו”חות הכספיים לרבעון השלישי לשנת 2020 הבוקר, כותב מנכ”ל אל על לעובדי החברה באיגרת, “ההשפעה הדרמטית של נגיף הקורונה על ענף התעופה ועלינו בפרט, התחזקה ברבעון הזה, בדגש על ‘גל שני’ וסגרים בארץ ובעולם”.

עוד כותב אוסישקין לעובדים, “מרבית היעדים היו סגורים בפני ישראלים, או לחילופין כאלה המחייבים בידוד. גם מדינות שהיו ‘ירוקות’ לפרק זמן קצר הפכו ל’אדומות’, דבר ההופך את הנסיעה ללא כדאית והביקוש הקטן ממילא הלך ודעך. החברה כמעט ולא פעלה ברבעון זה, דבר אשר הוביל לכך שהחברה סיימה את הרבעון השלישי עם הפסד של כ-147 מיליון דולר. תוצאה זו באה לאחר שמרבית אנשי החברה בחל”ת וההוצאות שלנו צומצמו למינימום האפשרי”.

אוסישקין ממשיך ומפרט באיגרת לעובדים על סטטוס תכנית ההבראה. “תוכנית ההבראה של אל על מורכבת משורה של מרכיבים שהעיקריים בהם: גיוס 400 מיליון דולר, לצד יישום קפדני וללא פשרות של תוכנית התייעלות. אנו פועלים בקדחתנות להשלמת גיוס החוב”.

עוד לדבריו, “החל מהשבוע האחרון של חודש ספטמבר חידשנו את פעילות המטען במטוסי החברה ובהמשך את טיסות הנוסעים לפריז, לונדון, ניו יורק ובהדרגה נוספו יעדים כמו מיאמי, לוס אנג’לס, ניוארק, מוסקבה, בריסל ברלין. כולנו נרגשים לאחר שהודענו על תחילת טיסות לדובאי. זוהי בשורה משמחת לכל אחד שהוא ישראלי ובוודאי לנו כחברת התעופה הלאומית הנושאת בגאון את דגל המדינה בכל יעד אליו היא מגיעה”.

באשר לחל”ת, אומר אוסישקין לעובדים, “החזרה לעבודה תלויה בפעילות המסחרית והטיסתית ולכן לצערי, הארכנו את החל”ת בחודש נוסף. בימים אלה אנו מבצעים כ-15 טיסות יומיות והפעילות הולכת וגדלה. הדרך עד לחזרה לשגרת פעילות טרום הקורונה ארוכה. רק לשם המחשה, בתקופה דומה טרם משבר הקורונה הפעלנו למעלה מ-100 טיסות ביום. ויחד עם זאת, החדשות המעודדות על הגעת החיסונים בשנה הבאה, לצד הנחישות של הממשלות בעולם לפעול למיגור המגיפה, מייצרות ‘סימנים של תקווה’ ליום שאחרי הקורונה. אני מקווה כי מגמה זו תלך ותגדל”.

אוסישקין מסיים את דבריו כך, “אני מאמין כי ה- DNA של אל על ידע להתגבר ולצאת גם ממשבר זה כשידנו על העליונה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 מחשבות על “מנכ”ל אל על לעובדים: “הדרך עד לחזרה לשגרת פעילות טרום הקורונה ארוכה””

    1. לא ‏צריך צלצלו מהלוטו. אני עדיין ‏ ‏המום שעדיין אנשים ‏חושבים כך.

  1. מה שהוא רושם לא רלבנטי ולא מעניין, וחלק גם לא ייושם.
    מחר הכרזה על מנכל חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה