מנכ”ל אל על לעובדים: “נערכים לביצוע הנפקת מניות בהיקף של 150 מיליון דולר בשבועות הקרובים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מנכ"ל אל באיגרת מיוחדת לעובדי החברה לאחר הדיווח של החברה על הארכת מועד הפסקת הטיסות והחל"ת עד ל-30 בספטמבר: "המצב החדש מייצר גם הזדמנויות ואפשרויות חדשות עבור אל על, כמו מדינות חדשות עמן מתגבש הסכם שלום, אפשרויות לשיתופי פעולה חדשים ויעדים אטרקטיביים לציבור"
מנכל אל על גונן אוסישקין
גונן אוסישקין. צילום: סיון פרג'

לאחר הפרסום על הארכת מועד הפסקת הטיסות ל-30 בספטמבר והארכת החל”ת לעובדים לאותו תאריך, מפרסם אחר הצהריים, גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על, איגרת לעובדים.
באיגרת מציין אוסישקין , כי יו”ר הדירקטוריון, אלי דפס, הודיע ביום ראשון על סיום תפקידו עקב נסיבות רפואיות ומאחל לו “בשם משפחת אל על כולה בריאות טובה ואיתנה.”
עוד כותה מנכ”ל אל על לעובדי החברה: “אנחנו צריכים ללמוד לקיים שגרת חיים לצד הקורונה, כולל טיסות וחופשות בחו”ל. ההחלטה העקרונית על פתיחת השמיים מבורכת והיא סנונית ראשונה וחשובה. בשלב זה מדובר על מתן פטור מחובת בידוד לישראלים השבים ממדינות “ירוקות”, אך המרחק עד לתחילת פעילות טיסתית סדירה ומשמעותית עדיין רב. על מנת שנראה אנשים חוזרים לטוס, צריך שבמדינת המוצא והיעד יוסרו חובות בידוד, תהליכי הבדיקות (במידה וידרשו) יהיו קצרים, ולא פחות חשוב, צריך שאמון הציבור בטיסות יהיה גבוה.
הארכת החל”ת – לאור המצב והעדר צפי ברור בשלב זה לחזרה לפעילות משמעותית, לצערנו אנו מאריכים את החל”ת בחודש נוסף עד 30 בספטמבר. באיגרת קודמת כתבתי לכם על נסיבות הפסקת הטיסות. בימים אלה אנחנו עושים מאמץ נוסף לקיום פעילות טיסתית מצומצמת בעיקר בתחום המטענים ובהמשך יתכן אף בנוסעים, וכפי שכתבתי לכם בעבר התנאי להפעלה משמעותית של החברה הינו קבלת הסיוע והפעלת תוכנית ההתייעלות.”
על מתווה הסיוע כותב אוסישקין: “בהתאם להצעת המדינה, אנו נערכים לביצוע הנפקת מניות בהיקף של 150 מיליון דולר בשבועות הקרובים. על מנת להשלים את המהלך נדרשת גם הגעה להסכם עם גורם מממן על מתן הלוואה בערבות מדינה. בשלב זה היכולת שלנו להוסיף ולהתקיים מתאפשרת בעיקר בשל ניהול תזרימי קפדני ועמידה באבני הדרך כפי שהונחו על ידי משרד האוצר.”
אוסישקין מסיים את האגרת בפניה אישית לעובדים ואומר:  “אני יודע כי ככל שהזמן חולף, ימים הופכים לשבועות ושבועות לחודשים, תחושת התסכול ואי הוודאות מתעצמת. אני מבטיח לכם כי בכל דקה משעות היממה, אני חושב עליכם וכל מאמצי ועשייתי מוקדשים לדבר אחד בלבד – העלתה של אל על, על נתיב יציב ובטוח למול מציאות חדשה של תחרות, רגולציה ואתגרים שעוד נכונו לנו.
בתוך הערפל, אני מאמין כי עם יישום התוכנית, אל על תדע להתמודד ביעילות ובנחישות עם כל אתגר ואני בטוח כי המצב החדש מייצר גם הזדמנויות ואפשרויות חדשות עבור אל על, כמו מדינות חדשות עמן מתגבש הסכם שלום, אפשרויות לשיתופי פעולה חדשים ויעדים אטרקטיביים לציבור בעידן שאחרי הקורונה. יש לנו את הידע, הניסיון והאנשים שיכולים לעשות זאת.”

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “מנכ”ל אל על לעובדים: “נערכים לביצוע הנפקת מניות בהיקף של 150 מיליון דולר בשבועות הקרובים””

  1. יחיאל עיני

    אין צל של ספק שברגע שתבוצע ההנפקה וההלוואה אל על תחזור לפעילות ובגדול.
    לאל על יש את התשתיות והיכולות המקצועיות באמצעות העובדים להשיג את היעדים שהמצב הנוכחי מציב . אל על תסתער על השוק במלוא הכוח ותחזור להיות חברה מובילה בשוק הישראלי ומוערכת על ידי גורמי תעופה בעולם.
    חוזקה של אל על העובדים המקצועיים והמסורים.

  2. אחד שטס הרבה

    אל על מבחינה מקצועית היא טובה אבל מבחינת שירות וחוויתְ טיסה גרועה ביותר . התחרות נהיית רק יותר ויותר קשה ואל על תצטרך לעמוד באתגרים קשים ביותר . נחייה ונראה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.