מנכ”ל אל על: “לצערי, אל על  נאלצת להתמודד הן עם המשבר העצום והן במאבקים בתוך הבית”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאור העובדה שעובדי החברה מתנגדים למשיכת הכספים מקרן הפיצויים ע"י החברה, גונן אוסישקין באגרת מיוחדת לעובדים : "אני מבקש להאמין שהנציגות תתעשת ותלך יד בד עם החברה". מחר בבוקר הדיון בבית המשפט בעתירת העובדים
אל על
גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על. צילום: סיון פרג'

 באל על היחסים עם העובדים רותחים, מה שאילץ היום את המנכ”ל, גנן אוסישקין, להוציא אגרת מיוחדת לעובדי החברה בתוך חג העצמאות.

כפי שפורסם בפספורטניוז מוקדם יותר היום (רביעי), הודיעו העובדים כי הם מתכוונים להפגין מחר בבית הדין לעבודה שם יתקיים דיון בבקשת החברה למשוך מקרן הפיצויים של החברה כ-120 מיליון שקל. העובדים טוענים שהכסף שייך אליהם ואסור לחברה למשוך אותו.

אוסשיקין כתב בין השאר לעובדים כי: “לחברה יש קופות פיצויים מרכזיות שנועדו להבטיח תשלומי פיצויי פיטורין לעובדים  שהחלו את עובדתם לפני 1982. במועד ההפרטה ב-2003 המדינה והחברה הפקידו בקופה זו כספים, מאחר וטרם ההפרטה היה גרעון בקופות הפיצויים. כיום, בחלוף למעלה מ-16 שנים ממועדי פתיחת הקופות, נותרו בחברה כ-250 עובדים לטובתם נפתחו קופות הפיצויים המרכזיות האלו, על מנת להבטיח את תשלום פיצויי הפיטורין לאותם  עובדים, העבירה החברה סכום של כ-60 מיליון שקל מקופת הפיצויים המרכזית לקופות אישיות של כל אחד מ-250 עובדים אלו”.

עוד מוסיף  מנכ”ל אל על: “הסכומים האמורים נחוצים לחברה באופן מידי על מנת לאפשר לה להתקיים, עד להשלמת קבלת ערבות המדינה להלוואה בנקאית לחברה.  שחרור עודפים אלו התבקש בהסכמה של המדינה ושל ההסתדרות , ומתוך  הבנה לגודל השעה ולצרכים המיידים של החברה בכספים אלו. הנציגות, לצערנו, התנגדה, בעוד היא מודעת למצבה של החברה ולכך שמדובר בבלון החמצן  האחרון של החברה בטרם כלל עובדי החברה יאבדו את מקום עבודתם. חשוב לי להדגיש, משיכת העודפים בקופות הפיצויים לא קשורה כלל להפקדות לפיצויים  שלכם, כלל אנשי אל על, אשר מבוצעות כסדרן באופן שוטף. 

 כל חברות התעופה בעולם מתמודדות עם המשבר הכי גדול בתולדות התעופה, לצערי, אל על נאלצת להתמודד הן עם המשבר העצום והן עם מאבקים בתוך הבית.  אני עדיין מבקש להאמין כי הנציגות תתעשת ותלך יד ביד  עם החברה לשם הבטחת עתיד כולנו”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “מנכ”ל אל על: “לצערי, אל על  נאלצת להתמודד הן עם המשבר העצום והן במאבקים בתוך הבית””

 1. מה שגונן אומר, שבעצם כל הפיצויים כבר הופרשו לקופות האישיות והסכום הזה של 120 מליון ש״ח הוא קופה קטנה בצד ללא ייעוד ? תמוה מאוד… היה יכול להקטין את ההלוואות על ה-787

 2. המוכיח בשער

  מדוע שבעלי החברה לא יחזירו חלק מהדבידנדים העצומים שמשכו לעצמם במשך השנים

 3. מר גונן לא מסביר שהעובדים מעולם לא היו נגד
  העובדים רק ביקשו בו נבנה תוכנית לכסף
  בו נבנה תוכנית פרישה / פיטורים לעובדים בכסף
  גונן רוצה את הכסף לשלם שכר 🤔 למי
  יש בחברה מספר לא מבוטל בשכר של 100000 אלף
  גם בימים אלה,באותו רגע ש 6000 עובדים שלו בבית
  מקבלים הבטלה 😔
  מי הם אותם מסכנים של 100000 נטוו ? הנהלה וחברים של גונן הטיסים

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.