מנכ”ל דיזנהאוז רמה”ש: “כל הניהול של מה שנקרא נתב”ג וסגירת השמיים הוא שערורייה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
טרי קסל מוותיקי ענף סוכני הנסיעות, מתוסכל וכואב את המצב כיום. "בא לי לבכות. אני המום מחוסר ההיגיון בהתנהלות של המדינה בכל הנוגע לכניסה וליציאה מהארץ. ישראל במקום ראשון בחיסונים ובמקום האחרון בניהול נכון"
מנכ
טרי קסל, מנכ"ל דיזנהאוז רמת השרון. צילום: דיזנהאוז רמה"ש

טרי קסל, מנכ”ל דיזנהאוז רמת השרון, מוותיקי ענף סוכני הנסיעות, כבר 53 שנה במקצוע, מתוסכל וכואב את המצב כיום. “בא לי לבכות. אני המום מחוסר ההיגיון בהתנהלות של המדינה בכל הנוגע לכניסה וליציאה מהארץ”, הוא אומר לפספורטניוז.

קסל מלין על סגירת נמל התעופה בן גוריון. “כל הניהול של מה שנקרא נתב”ג וסגירת השמיים, הוא שערורייה אחת גדולה שאין כדוגמתה. יש פה חוסר ניהול משווע מן הרגע הראשון ועד לעצם רגע זה”. עוד לדבריו, “בכל הזמן הזה ולמרות כל הצעקות של כולם, לא מצאו לנכון את הדרך להכניס אנשים למדינת ישראל בצורה תקינה ויעילה כפי שעושות ונוהגות מדינות נאורות אחרות. פשוט סגרו את השמיים והקימו ועדת חריגים שלא מתפקדת. בהתחלה נתנו לשר יובל שטייניץ לטפל בוועדה אחר כך העבירו לשר אופיר אקוניס ועכשיו לשרה מירי רגב. שערורייה”.

קסל תוקף בדבריו, בין היתר, גם את שרת התיירות, אורית פרקש-הכהן. קסל ופרקש-הכהן השתתפו בכנס זום שקיימה היום (ג’) התאחדות סוכני הנסיעות לקראת הבחירות הקרובות לממשלה. “אני מדבר מדם ליבי. אמרתי לה, ‘את בתוך הממשלה ולא באופוזיציה. צריך לפעול אחרת'”.

שרת התיירות אמרה מצידה היום בכנס כי יש “במדינה דמוקרטית זה לא נכון לסגור את השמיים, היו צריכים לחשוב על פתרונות אחרים”. עוד אמרה כי האתגר הבא שלה הוא לפתוח את השמיים באופן אחראי. עוד אמרה שרת התיירות לסוכני הנסיעות כי “יש צורך בהדדיות בכניסה ויציאה של תיירים לארץ וזה אמור להיות מעוגן במתווה של פתיחת השמיים”. עוד הוסיפה כי השאיפה היא לפתוח את השמיים ליחידים וקבוצות – באותו מתווה שהיה לפני סגירת נתב”ג. “אני אפעל מול שר הבריאות בנושא”, הבטיחה.

דבריה אלה של השרה פרקש-הכהן, אינם מעודדים את קסל. “ישראל במקום ראשון בחיסונים ובמקום האחרון בניהול נכון. עד לרגע זה אין לנו, ציבור סוכני הנסיעות, צל של מושג האם נתב”ג אכן יפתח ב-21 בפברואר”. לדבריו, “מאות ישראלים תקועים בכל העולם ולא יכולים לשוב לארצם. טיסות חילוץ מפרנקפורט ומניו יורק, הן טיפה בים ולא עוזרות לכל אלה שתקועים במזרח הרחוק, באפריקה ועוד הרבה מאוד מקומות. חייבים לקבל כיוונים והחלטות לביצוע”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

8 מחשבות על “מנכ”ל דיזנהאוז רמה”ש: “כל הניהול של מה שנקרא נתב”ג וסגירת השמיים הוא שערורייה””

 1. אמת לאמיתה…צודק מאוד..
  הכל הבלוף .וזה נעשה כדי שמטיילים יוציאו את כספם
  בישראל…רמאות וממשלה אימפוטנטית..
  זה בדיוק ישראבלוף…

 2. רודזי

  וזה שמהרגע הראשון של הקורונה לפני שנה השאירו את אמריקה פתוחה לטיסות לישראל ??
  זה נעשה עקב לחץ של החרדים על נתניהו כדי שבחורי הישיבות הרבים יוכלו להגיע לשנת לימודים בארץ הקודש.
  כולם יודעים שבמגזר החרדי אחוזי התחלואה גבוהים אז הבאנו עוד כמה מאות חולי קורונה מניו יורק

 3. שרת התיירות אינה דוברת אמת, לשון המעטה וזה הדבר הכי חמור כאן. היא התנגדה בממשלה לפתיחת השמיים כל עוד המלונות בארץ סגורים ואח”כ הבטיחה שכשייפתחו המלונות ייפתח גם נתב”ג והיום היא מקשקשת שהיא מתנגדת לסגירת השמיים ומפילה הכל על מירי רגב.
  פשוט בושה וכלימה שכך מתנהגת שרת התיירות של כל התתירות, גם הפנים וגם החוץ, חרטטנית ואינה דוברת אמת, פשוט עובדת על כולנו!

 4. רפי בארי

  ככה זה כשהכל מנוהל בפרטאץ’ משיקולים לא עניניים ובחוסר כשרון בולט. כל חברה מסחרית היתה כבר מפטרת את כל ההנהלה הכושלת מזמן. תזכרו זאת ביום הבוחר!

 5. זה שערורייה?! נסה להיות לקוח דיזנהאוז שממתין להחזר כספי שנה!!

  ביזיון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה