שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מנכ"ל קואנטס: בלא חיסון לא נפעיל טיסות בינלאומיות

אלן ג'ויס, מנכ"ל חברת התעופה האוסטרלית, דוגל ב'דרכון חיסונים', ומעריך שרוב חברות התעופה הבינלאומיות ידרשו מהנוסעים להתחסן לפני טיסה
קואנטס
קואנטס. צילום: 123rf

מנכ"ל קואנטס, אלן ג'ויס, אמר אתמול כי ידרוש מהנוסעים בטיסות הבינלאומיות של החברה להתחסן נגד קורונה, וכל עוד לא יהיה חיסון, החברה לא תפעיל את מערך טיסותיה הבינלאומיות.
אלן ג'ויס אמר השבוע לתוכנית טלוויזיה: "אנו בוחנים לשנות את התנאים וההגבלות שלנו כדי לומר לנוסעים בינלאומיים, שנבקש מהם לעבור חיסון לפני שהם יכולים לעלות על מטוס" והוסיף: "בטיסות בינלאומיות אנו מאוד אופטימיים לגבי חיסון. אנו חושבים שעם השקת החיסון בשנה הבאה נוכל לראות את הגבולות נפתחים בצורה די משמעותית".
מנכ"ל קואנטס תומך בדרכון חיסונים והוא מעריך שרוב חברות התעופה הבינלאומיות ידרשו מהנוסעים להתחסן לפני טיסה. "בשיחה עם עמיתי ברחבי העולם, אני חושב שזה הולך להיות נפוץ בכל לוח הטיסות".
ג'ויס מציין: "מה שאנחנו בוחנים הוא איך אתה יכול לקבל דרכון חיסון, גרסה אלקטרונית שלו, המאשרת מהו החיסון והאם הוא מקובל במדינה שאליה אתה נוסע?"
אף שקואנטס אינה מפעילה טיסות בינלאומיות סדירות, החברה הפעילה לאחרונה כמה טיסות להחזרת אוסטרלים הביתה, והיא מצפה שאלה ימשיכו גם בשנה החדשה.
"מה שמדהים באותן טיסות החזרה, שאנו מבצעים כעת מאירופה, במיוחד זה שאנחנו עושים בדיקה לפני שאנשים עולים למטוס, בדיקת "PCR.
נכון לעכשיו, כל הנוסעים הבינלאומיים המגיעים לאוסטרליה עוברים בידוד חובה של 14 יום במתקן ממשלתי. ג'ויס מודה כי אין עדיין נתונים כדי לתמוך בזמן בידוד קצר יותר, אך הוא חושב שיש אולי עילה לבחון את צמצום תקופת הבידוד.
מנכ"ל קואנטס מציע בדיקות טובות יותר לקיצור זמן הבידוד, במיוחד בהיעדר חיסון. נכון לעכשיו, לדבריו, נושאי הבידוד מהווים חסם גדול לטיסות בינלאומיות ולחידוש הטיסות הבינלאומיות של קואנטס.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

תגובה אחת

  1. אני חייבת לומר שקראתי כתבות על 3 החברות, מודרנה, פייזר ואסטרה זנקה. אף לא אחת מהן פרסמה את מחקרה בעיתון רפואי ואף לא אחת מהן קיבלה אישור לשימוש חירום. כולן רק מוכנות להתחייב שמי שיקבל את החיסון, לא יחלה בצורה קשה אך הן לא מתחייבות שהוא לא ידביק. אז על מה המהומה? זה בסך הכל יחסי ציבור: תראו, אצלנו בטוח. אחיזת עיניים. אפילו מסוכן. אנשים לא יזהרו. עדיף להישאר עוד קצת במצב שבו אנו נמצאים, עם אמצעי הזהירות עד שהדברים יתבררו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.