מסתמן: הטיסות מישראל לאיחוד האמירויות יתחדשו בתחילת אפריל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
היכונו: משרדי החוץ של ישראל ואיחוד האמירויות מגבשים סופית את הסכם ההדדיות שיקבע שרק מחוסנים או מחלימים משתי המדינות יוכלו לטוס. לפי שעה, ייתכן והמראתו של רה"מ נתניהו, שהיה צפוי להמריא היום לאבו דאבי, עלולה להידחות
הטיסות מישראל לאיחוד האמירויות יתחדשו בתחילת אפריל
בנימין נתניהו. צילום: סיון פרג'

תתכוננו, מתחילת אפריל אמורים להתחדש הטיסות בין ישראל לאיחוד האמירויות.

משרדי החוץ של ישראל ואיחוד האמירויות מגבשים בימים האחרונים את הסכם ההדדיות שיקבע שרק מחוסנים או מחלימים משתי המדינות יוכלו לטוס.

ההסכם, שעדיין לא אושר סופית ועדיין אינו מוכן לחתימה, צפוי להיחתם תוך שבוע-שבועיים.

עם זאת, גורמים ממשלתיים העריכו כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שצפוי לטוס היום (חמישי) לאיחוד האמירויות לפגישה עם יורש העצר, מוחמד בן זאיד – פגישה שאמורה להימשך כשעתיים בשדה התעופה באבו דאבי – צפוי לנצל את הנסיעה הזו כדי להכריז על חידוש הטיסות הצפוי בין המדינות כבר בחודש הבא.

הסכם השלום בין המדינות הפך את דובאי ללהיט בקרב התייר הישראלי. עשרות אלפי ישראלים הספיקו לנפוש באמירות שקיבלה בזרועות פתוחות את הישראלים עד סגירת השמיים נוכח עליית התחלואה והחשש מפני הגעת מוטציות של נגיף הקורונה מאיחוד האמירויות לישראל.

לפי שעה, המראתו של נתניהו לאבו דאבי מוטלת בספק עקב אשפוזה של רעייתו, שרה נתניהו, עקב דלקת בתוספתן וכן עקב סירובם של הירדנים לאשר לנתניהו את נתיב הטיסה, ככל הנראה, עקב ביטול ביקורו של יורש העצר הירדני בהר הבית אתמול.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “מסתמן: הטיסות מישראל לאיחוד האמירויות יתחדשו בתחילת אפריל”

  1. מירי קפון

    מתרגשת בטרוף חלום של שנים כאילו המשיח ממש פה דורך על אדמת ארץ ישראל. ביבי אתנו לעולם ועד בעשייה בנחישות בהתמדה במרוץ לעשות את הכי טוב למען ארצנו, כלכלה חזקה, אין פיגועים, אין מלחמות, שקט בגזרה, שלום בין המדינות, חיסונים מעל קו המשווה, מה עוד צריך כדי שהאזרח יהיה שבע רצון מה, מה חסר במדינה הנוכחית שלנו העוקפת את כולם התיירות כבר בשלביה הראשונים לנסוק מעלה, אמונה מלאה באיש במטרה בחלום. מחיאות כפיים למדינתנו ולעומד בראשה. שאפו ענק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה