מצרים: ההתאוששות בתיירות הבינלאומית נמשכת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר השיא של 2017, בה היקף התיירות הבינלאומית למצרים זינק בכ-55%, מגמת ההתאוששות נמשכה גם ב-2018. גרמניה, רוסיה, בריטניה, ערב הסעודית ואיטליה הן מדינות המקור המרכזיות לתיירות הבינלאומית הנכנסת

תעשיית התיירות במצרים ממשיכה להתאושש הודות לשיפורים משמעותיים בסידורי הביטחון, עפ”י הנתונים המעודכנים של מועצת הנסיעות והתיירות העולמית, WTTC.

התיירות הבינלאומית במצרים גדלה ב-16.5% בשנה האחרונה, הצמיחה המהירה ביותר בצפון אפריקה, והשנייה אחרי אתיופיה בכלל יבשת אפריקה.

הנהלת WTTC מציינת את תשתית הביטחון המשופרת, המסייעת למשוך תיירים מכל רחבי העולם לאטרקציות התיירותיות המפורסמות ומאפשרת לחברות תיירות בינלאומיות מובילות לחדש את הפעילות שלהן ואת ההיצע המגוון ביעדי הנופש, כמו שארם-א-שייח.

הגידול בהיקף התיירות הבינלאומית בשנה שעברה ממשיך את שנת השיא של 2017, שרשמה זינוק יוצא דופן של 54.8% לעומת השנה הקודמת, ובכל זאת היקף התיירות הבינלאומית לארץ הספינקס והפירמידות עדיין לא מגיע לרמות שלפני המשבר.

מדינות המקור המובילות בתיירות הבינלאומית הנכנסת למצרים הן: גרמניה – 13%, רוסיה – 12%, בריטניה – 7%, ערב הסעודית – 6% ואיטליה – 3%.

גלוריה גואוורה, נשיאה ומנכ”לית WTTC, אמרה: “אנחנו שמחים לראות את ההתאוששות החזקה של ענף התיירות במצרים, ענף משמעותי במיוחד לצמיחה הכלכלית של המדינה המהווה מפתח חשוב ליצירת מקומות עבודה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.