אל על לחברות התעופה: נאשר קיום טיסות רק עד 31/12/18

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שוב התנצחות בין אגף הביטחון של אל על למשרד חוץ. החברה הודיעה היום כי תאשר את הטיסות רק עד ה-31.12.18. ראש אגף הביטחון של אל על לחברות: " תועבר התייחסות אגף ביטחון אל על לטיסות המבוקשות ותכנון כוח אדם לביצוע טיסות אלו רק עד 31.12.18"

המאבק בין משרד החוץ לבין אגף האבטחה באל על שוב מאיים על המשך קיום הטיסות של חברות התעופה ובכללן ארקיע וישראייר החל מתחילת שנת 2019. 

לאור המשבר החדש אגף הביטחון באל על הודיע כבר לחברות כי לא יוכל לאשר טיסות החל מתחילת השנה הבאה.  

מוטי אילני, ראש אגף הביטחון באל על שלח היום מכתב למנכ”ל אל על, גונן אוסישקין,מנכ”ל ארקיע ניר דגן, מנכ”ל ישראייר אורי סירקיס, משרד התחבורה וכל הגורמים הקשורים לכך, בו ציין כי אגף הביטחון של אל על יוכל לאשר את לוח טיסות החורף רק עד ה-31.12.18.

אילני כתב בין השאר כי: “אגף בטחון אל על קיבל את תוכניות הטיסות של כלל חברות התעופה לעונת החורף 2018/19, וזאת בהתאם לנוהל המשותף לרת”א, חברות התעופה, שב”כ וביטחון אל על. לאור הודעת מנכ”ל משרד החוץ מפברואר,מאי ויוני עי העסקת עובדי עמ”י, (עובדי אבטחת תעופה, ג.ל.) תוגבל עד לסוף שנת 2018, הריני להודיעכם כי תועבר התייחסות אגף ביטחון אל על לטיסות המבוקשות ותכנון כוח אדם לביצוע טיסות אלו רק עד 31.12.18”.

קודם לכן בתחילת חודש  יוני, יובל רותם מנכ”ל משרד החוץ , שלח מכתב לאיתן בן דוד, המשנה לראש המטה לביטחון לאומי עם העתקים לראש הממשלה ושר החוץ בנימין נתניהו, שר התחבורה ישראל כץ וחברות התעופה השונות בו הוא הודיע כי החל מ-1.1.2019: “משרד החוץ לא יוכל להמשיך ולהעסיק עובדי אבטחת תעופה באמצעות נציגיות ישראל בחו”ל. לפיכך, על הגורמים הרלוונטיים להיערך מבעוד מועד למצב זה, תוך מציאת חלופות אחרות להעסקת עובדים בחו”ל”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה