משלוח אווירי ראשון של קנאביס רפואי מישראל ללונדון

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ממן מסופי מטען וניטול תפעלה משלוח יצוא אווירי ראשון של שמן קנאביס מישראל אל בתי החולים בלונדון. מנכ"ל ממן: "המשלוח יצא ליעדו תוך הקפדה על רמות גבוהות של איכות המוצר, אבטחתו ועמידה בלוח זמנים קשוח במיוחד"

ממן מסופי מטען וניטול תפעלה משלוח יצוא אווירי ראשון של קנאביס רפואי מישראל ללונדון.

המשלוח ראשון של שמני קאנביס רפואי שיוצרו ע”י חברת BOL פארמה הגיעה בבוקר יום שלישי (28.1), לחולים בבתי חולים ברחבי לונדון. מי שהיתה אמונה על אחסון ושינוע המטען החריג למטוס אל על היא חברת ממן, מפעילת מסוף המטענים בנתב”ג.

חברת ממן מלווה כבר שלוש שנים את האירוע הזה אל מול משרדי הממשלה השונים וביצע את כל ההכנות והתיאומים על מנת לעמוד בדרישות הרגולטוריות של המדינה והלקוחות בהקשר לאבטחת המוצר ושמירה על איכותו, לשרות הלוגיסטי ולשמירה על שרשרת הקירור.

 

נציגי ממן ואיסיאל במסוף המטענים של ממן. צילום גיא לוי

 

העובדים שהוכשרו לטפל במשלוחי הקנאביס עברו הדרכה פנימית מיוחדת על ידי מערך האבטחה של מסוף המטענים ואף בוצע שדרוג מקיף במערך האבטחה ההיקפי הכולל ניטור של מצלמות וציוד מעכב גלוי וסמוי לכל אורך השרשרת הלוגיסטית שעובר הקנאביס הרפואי מהגעתו למסוף המטענים ועד לעלייתו למטוס.

המטען הנוכחי נקלט במחסן פארמה ייעודי לאחסון תרופות במסוף המטענים של ממ”ן. המטען נבנה על גבי פלט/קונטיינר תעופתי והועבר ממסוף המטענים למטוס על גבי דולי מבוקר טמפרטורה, השומר על המוצר בטמפ’ מתאימה של 15-25 מעלות. מהדולי המשלוח הועמס למתקן ייעודי מבוקר טמפרטורה בבטן המטוס.

לדברי אורון טאוסיג, מנכ”ל ממן מסופי מטען וניטול: “אין לי כל ספק כי עבודת ההכנה הקפדנית שביצענו בשלוש השנים האחרונות  הוכיחה את עצמה כיום, כשהמשלוח יצא ליעדו תוך הקפדה על רמות גבוהות של איכות המוצר, אבטחתו ועמידה בלוח זמנים קשוח במיוחד”. עוד ציין טאוסינג: “אנו ערוכים כיום למשלוח של מאות ואפילו אלפי ק”ג של קנאביס רפוי במידה ונתבקש.”

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.