משרד התיירות הקים צוות לטיפול בהשלכות הקורונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שר התיירות, יריב לוין, כינס היום את ראשי תעשיית התיירות לדיון בהשפעת הקורונה, ודיווח על הקמת צוות מיוחד של המשרד לטיפול בבעיות ולסיוע נקודתי

שר התיירות, יריב לוין, כינס היום במשרדו בירושלים את ראשי תעשיית התיירות בישראל כדי לדון בהשפעת משבר הקורונה על התעשייה.

השר עדכן שמשרד התיירות הקים צוות מיוחד, אשר אחראי על הקשר עם המלונאים והגורמים השונים בענף, ומסייע נקודתית בכל מקרה בו נדרשת התערבות המשרד. במקביל משרד התיירות מבצע התאמות ושינויים במדיניות השיווק של התיירות לישראל, לאור הנחיות משרד הבריאות, בהתחשב במצב התפשטות הנגיף במדינות המקור השונות.

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, אמר כי משרד התיירות עושה מאמצים לצמצם למינימום את אי הנעימות הנגרמת לתיירים ופועל על מנת למצוא פתרונות על פי הצורך לתיירים ולתעשיית התיירות. מנהלי הלשכות בחו"ל הונחו לעמוד בקשר עם גורמי התיירות על מנת לשמר את שיתופי הפעולה לעתיד מתוך מחשבה על היום שאחרי. עובדי המשרד ערוכים לתת מענה מידי לתעשיית התיירות בארץ ובחו"ל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

בכירי תעשיית התיירות תיארו את האתגרים שנוצרו כל אחד בתחומו: במלונות, אצל מארגני תיירות נכנסת, בקרב מורי הדרך, בהיסעים, באטרקציות, אצל סוכני הנסיעות, חברות התעופה הישראליות, רט"ג ועוד.

סמנכ"ל חוויית התייר במשרד התיירות, פיני שני, שעומד בראש הצוות שמוביל את הטיפול של התעשייה באירוע, מעדכן מדי יום את כל הגורמים על אירועים, מדיניות והנחיות חדשות, טיפול בבעיות נקודתיות וכדומה. פגישה נוספת תתקיים בקרוב בהתאם להתפתחויות.

 

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר שלנו עכשיו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • Booking.com

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.