משרד התיירות של בייג’ינג מציע: כך נצא יחדיו ממשבר הקורונה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
המשרד לתרבות ותיירות של בייג'ינג יקיים החודש פורום אסטרטגי בינלאומי מקוון שיעסוק במשך יומיים באסטרטגיית יציאת ענף התיירות ממשבר הקורונה. בכיר סיני: "יוצאים למסע יחד עם בייג'ינג"
סין
בייג'ינג. צילום: 123rf

האם סין, ממנה הבליח נגיף הקורונה שהפך במהרה למגפה כלל עולמית עם השלכות בריאותיות וכלכליות קשות, ממנה גם תבוא הישועה לפחות לענף התיירות – הראשון שנפגע והאחרון כפי הנראה להתאושש? משרד התיירות והתרבות של בייג’ינג יוצא ביוזמה חדשה: יקיים שתי סדרות של הרצאות ופאנלים מקוונים שידונו באסטרטגיות יציאה ממשבר הקורונה.

הפורום המקוון יתקיים ב-22-23 בספטמבר 2020 ויועבר בשידור חי ביומיים אלה. האירוע פונה למפעילי תיירות, קהל מקצועי וסוכנויות נסיעות המשווקים חבילות תיור לבייג’ינג בפרט ולסין בכלל וכן, ליעדים ועסקי תיירות ברחבי העולם.

בפורום המקוון ישתתפו למעלה מ-30 דוברים המתמחים במגוון רחב של ענפי תיירות לסוגיו בהם בכירים מחברות כמו Airbnb, TUI,  WTM, PATA, לופטהנזה ועוד. בפאנל הראשון, שיעסוק בנושא של “בנייה מחדש של תיירות”, ישתתפו אנשי מפתח מתעשיית התיירות של העיר בייג’ינג, לרבות נציגים של סוכנויות תיירות, חברות תעופה, שדה התעופה הבינלאומי של בייג’ינג וארגון התיירות העולמי. המשתתפים ידונו איך יעדים ועסקים יכולים להתאושש מהמשבר שנוצר בענף תוך התייחסות לבייג’ינג כמקרה בוחן.

הפאנל השני יבחן את מגזר ה-MICE – מה צופן העתיד לאירועים עסקיים רבי משתתפים ומפגשי תעשייה שונים? ומהם הפתרונות שניתן ליישם לאור האתגרים הקיימים? פאנל זה יכלול מומחים מטעם סוכני MICE מהגדולים בסין, מארגני תערוכות ואנשי מקצוע מטעם ארגונים בינלאומיים. הפאנל השלישי יתרכז באחד השווקים החשובים ביותר להחזרת התיירות הבינלאומית, תיירות של הצעירים. קהל זה צפוי להוביל את ההתאוששות העולמית בתחום התיירות. האם המשבר ישפיע על תפיסת העולם שלהם? האם ישקלו את הקריירה בתחום התיירות בעתיד? מה הערך שהם נותנים לחוויית הטיול? שאלות אלה ועוד ידוברו בפאנל.

“המטרה היא להזמין חברים מכל העולם לקחת חלק ביציאה למסע חדש יחדיו. לשוב לטייל לא רק לבייג’ינג, אלא ברמה הבינלאומית. לאמץ את הנורמות החדשות בעתיד המשותף”, אומר ויי פאנג, סמנכ”ל משרד התיירות והתרבות של בייג’ינג מהמחלקה לשיתוף פעולה בינלאומי.

האתר הרשמי של האירוע. לחץ כאן.

קישור להרשמה לאירוע. לחץ כאן.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה