משרד התיירות של תאילנד מציג: סוכה תאילנדית

פרויקט זוגות מאוהבים של מגזין 'כלות אורבניות' בשיתוף עם אל על, לשכת התיירות של תאילנד בישראל וWDG. בפרויקט יקימו זוגות צעירים החולמים לזכות את פרס הירח הדבש החלומי בתאילנד סוכות תאילנדיות. נציג הלשכה: "המיזוג של סוכות ותאילנד פשוט זעק לשמיים"

צילום: משרד התיירות של תאילנד

מידי שנה, אלפי ישראלים מנצלים את חג הסוכות כדי לנפוש ביעדים אקזוטיים כמו תאילנד. השנה, תאילנד מגיעה לישראל.

היוזמה, לייבא את התרבות התאילנדית לביקור אושפיזין, מבוססת על שמה של עיר הבירה הקדומה במרכזה של הממלכה – 'סוכותאי'. "המיזוג של סוכות ותאילנד פשוט זעק לשמיים" אומר דב קלמן, נציג לשכת התיירות של תאילנד בישראל. הפרויקט הינה יזמה משותפת של לשכת התיירות של תאילנד בישראל TAT, אל על, כלות אורבניות ו-WDG.

בשנה שעברה יצאה לראשונה היוזמה לאור, בשיתוף פעולה עם המגזין 'כלות אורבניות'. "כבר שנים רבות שהתרגלנו לבקר בסוכות שזהות לחלוטין זו לזו, רובן ככולן תוצרת של החברות המסחריות שמשווקות סוכות פשוטות להרכבה עם אותם האיורים של ארבעת המינים. החלטנו להציל את המצב." מספר רועי גזית, מנכ"ל כלות אורבניות. "הקמפיין הייחודי מציע לזוגות טריים לעצב את הסוכה המשפחתית בסגנון תאילנדי ובתמורה יוכלו לזכות בחופשת רומנטית מפנקת במיוחד. הפרויקט הצליח לסחוף מאות זוגות להשתתף. עשרות סוכות בעיצוב תאילנד ייחודי צצו בחצרות הבתים, חלקן אף ארחו את שגרירת תאילנד בביקור.

 

סוכה תאילנדית. צילום: משרד התיירות של תאילנד

 

זה היה מאד מרגש." השנה, אל על תעניק כרטיסי טיסה לזוגות אשר יוצרים את הסוכה הכי מרשימה. "תאילנד היא לא רק מדינה לבקר בה, היא עולם תרבותי וערכי. אנחנו פועלים לשווק את הערכים של תאילנד. האסטתיקה והיופי חשובים מאד לתאילנדים, הם משקיעים זמן רב בפרטים הקטנים ביותר בבתי המלון שלהם, במסעדות ובאירועים אותם הם חוגגים", מוסיף דב קלמן. "מעבר לכך, התאילנדים מאמינים באהבה וחוגגים אותה בכל הזדמנות. זאת הסיבה שבחרנו לחבר לפרויקט זוגות מאוהבים." השנה, לראשונה בתולדות משרד התיירות התאילנדי, מושקעים גם משאבים בשיווק ייעודי לזוגות מאותו המין. "תאילנד מצהירה באופן גלוי כי היא מקבלת ומחבקת את התיירות הגאה. היא תמיד הייתה פתוחה בפני כל הגדרה ג'נדרית אבל זאת השנה הראשונה שיצאנו בפעילות הפונה לקהילת הלהט"בית הישראלית, בין השאר גם בהפעלת משאית בעת מצעד הגאוה. אנחנו שמחים מאד שהשנה גם זוג גאה יזכה בחופשה רומנטית."

 

חופשה בתאילנד. צילום: משרד התיירות של תאילנד

חברת אל על שממשיכה לקדם את יעדי תאילנד והמזרח הרחוק חברה לפרויקט שמחבר בין חגי ישראל ותאילנד והזוכים והזוכות יקבלו כרטיסי טיסה בטיסות החברה לבנגקוק. בשנה שעברה, זכתה בתחרות צופית שמר, מאורסת טרייה, במסיבת רווקות עם חמש חברות. הבנות לנו בבתי המלון המפוארים בממלכה, אכלו במסעדות פאר ואף טסו במטוס פרטי לאי של מלון סונבה קירי Soneva Kiri המפורסם. לטיול התלווה צוות צילום שסייע לבנות להרכיב אלבום מרשים ואף סדרת רשת קצרה המתעדת את הנסיעה שהתפרסמה בעמוד הפייסבוק "מועדון ידידי תאילנד בישראל." השנה יזכו שני זוגות בחופשה המפוארת, יטוסו בטיסות אל על ויתארחו במהלך – 10 ימים בבתי מלון מהשורה הראשונה.

על פי נתונים ראשוניים מטעם משרד התיירות התאילנדית TAT, חודש אוקטובר מראה עליה דרמטית של % 242 של תיירים ישראליים לתאילנד. ב-2019 התיירות הישראלית לממלכה עשויה לעבור כל שיא ולחצות את הרף של 200,000.

 

צילום: משרד התיירות של תאילנד

 

צילום: משרד התיירות של תאילנד

 

נושאים שמוזכרים בידיעה