מתווה מיוחד לאנשי עסקים המגיעים לישראל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
משרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות ורשות האוכלוסין החל להפעיל מתווה המאפשר לאנשי עסקים זרים לקיים ביקורי עבודה קצרים בישראל של עד 7 ימים
אופיר טורס
צילום: 123rf

משרד הכלכלה והתעשייה החל להפעיל מתווה המאפשר לאנשי עסקים זרים לקיים ביקורי עבודה קצרים בישראל של עד 7 ימים. היוזמה של משרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות ורשות האוכלוסין.
ניתן להפעיל את המתווה דרך אתר משרד הכלכלה והתעשייה.
חברה ישראלית המבקשת לארח איש עסקים זר ממדינה ירוקה לביקור קצר למטרה עסקית – קידום השקעה, קידום יצוא וכיו”ב – שלא ניתן לקיימו אלא בביקור פיזי, תוכל להגיש את הבקשה דרך קישור באתר המשרד, . 15 ימי עבודה או יותר לפני תאריך ההמראה המתוכנן של הנוסע/ת לישראל.
איש/אשת העסקים האורח מחו”ל ימלאו את הטופס המקוון לאנשי עסקים זרים לבקשת כניסה לישראל. לאחר מילוי הטופס, הוא יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני של איש/אשת הקשר בחברה הישראלית.
מנכ”ל, סמנכ”ל או מורשה חתימה מטעם החברה הישראלית המארחת ימלאו טופס בקשה של החברה המארחת בישראל וישלחו אותו לדואר אלקטרוני Tofes.Zarim.yarok@economy.gov.il בצירוף הטופס אותו מילא קודם איש/אשת העסקים מחו”ל.
הבקשה מגיעה לרכזות צוות הממליצים של המשרד, והממליץ המטפל יוודא שיש הצדקה להמליץ בחיוב על הכניסה לישראל. בקשות שהומלצו בחיוב, יישלחו אל רשות האוכלוסין וההגירה, האחראית על בקרת מעברי הגבול של ישראל, והיא תבצע את הבדיקות, ותנפיק אישור עליה למטוס על שם האורח הזר.
איש העסקים הזר יוכל לפנות לקונסוליה הישראלית במדינת המקור לקבלת ויזה לישראל, או לטוס ישירות לישראל ממדינות, מהן לא נדרשת ויזה תייר לישראל.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “מתווה מיוחד לאנשי עסקים המגיעים לישראל”

  1. מה עם מתווה לאנשי עסקים שצריכים לטוס למדינה אדומה?
    מה עושים כדאי לא להכנס בחזרה לבידוד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה