נגיף הקורונה: 3700 נוסעי אוניית קרוז בהסגר של 14 יום ביפן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
10 מנוסעיה של אוניית הקרוז Diamond Princess של חברת פרינסס נתגלו נושאים את נגיף הקורונה. על סיפון האוניה מצויים כ-3,700 נוסעים ואנשי צוות שיאלצו לשהות בים מול חוף יפן עד לתום הבדיקות. בין הנוסעים גם תיירים מישראל

על אוניית הקרוז Diamond Princess העוגנת ביוקוהמה יפן הוטל אתמול (4.2.2020) סגר של 14 ימים.

על סיפון האניה שוהים כ-2,660 נופשים ולמעלה מ-1,000 אנשי צוות. כפי שדווח אתמול בפספורט קרוז צוות בריאות של ממשלת יפן עלה אתמול על סיפון האניה לביצוע בדיקות כדי לוודא האם מי מנוסעיה נושא את נגיף הקורונה. לאחר בדיקה ראשונית של למעלה מ-250 נוסעים התברר כי 10 מהם נמצאו כנושאי הנגיף. 

הבדיקות הרפואיות צפויות להימשך מספר ימים. לפי דיווחים מן הבוקר לעת עתה נבדקו למעלה מ-250 מנוסעיה של האוניה. הבדיקות נעשות לאחר שנוסע בן 80, ששהה על האוניה 5 ימים, ירד ממנה בנמל הונג-קונג ב-25 בינואר ושם התברר ב-1 בפברואר שהוא נושא את הנגיף. 

עתה יאלצו כל נוסעי האוניה, כמחציתם אזרחי יפן, וכן חברי הצוות לראות את חופי יפן מן הים עד לתום הבדיקות של כל השוהים עליה.

חברת פרינסס הודיעה שתעניק לאורחים אינטרנט וטלפון חינם לשימושם כדי לשמור על קשר עם משפחותיהם. חברת פרינסס נאלצה לבטל הפלגה מתוכננת בת שמונה ימים של האוניה.

"הבטיחות, האבטחה ורווחתם של כל האורחים והצוות היא העדיפות המוחלטת שלנו. בדיקת הנוסעים והצוות על ידי רשויות הבריאות היפניות היא פרקטיקה סטנדרטית לאחר שהתברר שהנוסע שנבדק נושא את הנגיף. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות המקומיות לספק רשומות מפורטות כדי להקל על הבדיקות", נמסר מטעמה של חברת פרינסס.

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.