נורוויג’אן קרוז ליין מאריכה שוב את מועד השעיית הפלגותיה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
תאגיד הקרוזים האמריקאי מעדכן כי ההפלגות של החברות הבנות בקבוצת NCLH- נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג'נט סבן סיס, אשר היו מתוכננות בין ה-1 באוקטובר ועד 31 באוקטובר 2020, מושעות. בנוסף, עדכנה על הארכת מדיניות ה'שקט נפשי' לשנת 2021, כמו גם זמן התשלום הסופי להפלגות
נורוויג'יאן קרוז ליין מאריכה את השעיית הפלגותיה
NCL Jade. צילום: יח"צ NCL

חברת נורוויגא’ן קרוז ליין, (NCLH), המחזיקה בשלושת מותגי הקרוז: נורוויג’אן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג’נט סבן סיז, הודיעה היום (רביעי), על הארכת השעיית ההפלגות העולמיות של שלוש חברות השייט, בין ה-1 ועד ה-31 באוקטובר 2020.

בחברת הקרוזים מציינים כי, החל מחודש אוגוסט הקרוב, החברה תספק עדכון בסוף כל חודש בעניין מצב השעיית ההפלגות, כולל הארכות אפשריות נוספות.
לאחרונה, הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם קבוצת רויאל קריביאן (Royal Caribbean Group) במתן פתרונות למגפת הקורונה והשפעותיה על ענף הקרוזים. שני הגופים הקימו גוף בלתי תלוי שבראשו מזכיר המדינה לענייני ביטחון לשעבר ומושל יוטה, מייק לאוויט, ויושב ראש ה-FDA לשעבר, ד”ר סקוט גוטליב. הגוף יגבש עם מומחים בינלאומיים המלצות לחברות הקרוזים איך לפעול ולהבטיח ביטחון מירבי לשטים, כמו גם מוכנות מלאה לחזרה בטוחה להפלגות.

אורחים שהזמנותיהם בשלושת החברות הבנות, נורוויג’ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג’נט סבן סיס, בוטלו, מתבקשים ליצור קשר עם סוכן הנסיעות שלהם או עם חברת הקרוזים למידע נוסף.

בנוסף, נורוויג’ן קרוז ליין הודיעה כי היא מאריכה את מדיניות “השקט הנפשי”.
אורחים רשאים לבטל עד 15 ימים את החופשה בין ה-1 ביוני 2021 ועד ה-31 באוקטובר 2021.

עוד מציינים בחברה, כי תשלום סופי יוכל להתבצע עד 60 ימים לפני מועד היציאה לחופשה ב- 2020.
כעת, לנופשים המזמינים חופשה עד ה- 31 באוגוסט 2020 בתאריכי יציאה בין ה-1 בינואר 2021 ועד ה-31 באוקטובר 2021, קיימת הגמישות לבטל עד 15 ימים לפני מועד היציאה.

בתאגיד השייט האמריקאי מציינים כי מדיניות ה”שקט נפשי” תאפשר לאורחים לקבל החזר מלא בצורה של זיכוי לחופשה הבאה שלהם לשימוש עד ה-31 בדצמבר 2022. מדיניות ה”שקט נפשי”, המאפשרת לאורחים לבטל עד 48 שעות לפני היציאה לשייט 2020, הושקה כבר בתחילה מרץ 2020 ונועדה להרגיע את האורחים במהלך תקופה יוצאת דופן זו.

בנוסף, החברה הציגה לוח זמנים חדש לתשלום סופי לכל הפלגות 2020 המחייב בתשלום עד- 60 יום לפני היציאה לעומת 120 הימים במדיניות הקודמת.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.