נורוויג’ן קרוז ליין תרמה 25 אלף דולר לתמיכה בקרן שימור האוקיינוסים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לרגל יום האוקיינוסים הבינלאומי חשפה ענקית הקרוזים את יצירת האומנות החדשה של גיא הארווי באי הפרטי של החברה באיי הבהאמה
תמונה של המגדלור באי הפרטי של נורוויג'ן קרוז ליין, גריט סטריפ קיי. קרדיט צילום: יח
תמונה של המגדלור באי הפרטי של נורוויג'ן קרוז ליין, גריט סטריפ קיי. קרדיט צילום: יח"צ

לרגל יום האוקיינוסים הבינלאומי, ענקית הקרוזים, נורוויג’ן קרוז ליין, תרמה היום כ-25 אלף דולר לקרן שימור האוקיינוסים של גיא הארווי והודיעה על שיתוף פעולה חדש עם האמן זוכה השבחים שעיצב באופן אישי יצירת אומנות ייחודית שתעטר את המגדלור באי הפרטי של החברה באיי הבהאמה, גרייט סטריפ קיי.

התרומה הינה חלק משיתוף פעולה נרחב שמטרתו לעורר מודעות לחשיבות של פעילויות שימור האוקיינוסים ותאפשר לקרן להרחיב את המחקרים המדעיים שלה, כולל המחקר יוצא הדופן בתחום הכרישים שהניב תוצאות ומסקנות מרשימות אשר הביאו לגידול במאמצי ההגנה והגדרת האוכלוסייה כזן בסיכון. כמו כן, התרומה תקדם את הפרוייקט החינוכי של הקרן כחלק מתוכנית הלימודים במדינות השונות, אשר נועדה לחשוף את התלמידים לאיזון העדין של סביבת האוקיינוסים, והחשיבות של הפעילות לשימורו.

“אני נרגש לחגוג את יום האוקיינוסים הבינלאומי עם חברת נורוויג’ן קרוז ליין”, אמר ד”ר גיא הארווי, “התמיכה של נורוויג’ן קרוז ליין לאורך השנים בקרן לשימור האוקיינוסים היא משמעותית מאוד ומאפשרת לנו לבצע את המחקרים פורצי הדרך שלנו בתחום הביולוגיה הימית, וזאת בנוסף לחשיפה של הסרטונים זוכי הפרסים שלנו בקרב הנוסעים. אנו מצפים לחזרה הבטוחה שלנו למים, תוך הקפדה על נהלים מחמירים לשמירה על סביבת האוקיינוסים”.

תמונה של המגדלור באי הפרטי של נורוויג'ן קרוז ליין, גריט סטריפ קיי. קרדיט צילום: יח"צ
תמונה של המגדלור באי הפרטי של נורוויג’ן קרוז ליין, גריט סטריפ קיי. קרדיט צילום: יח”צ

במסגרת שיתוף הפעולה, הסמלים האייקונים של יצירותיו של גיא הארווי וביניהם צבי הים, דגי המנטה, הדולפינים ועוד, יקשטו את המגדלור בחופיו של האי הפרטי של נורוויג’ן קרוז ליין, גרייט סטריפ קיי, אשר מהווה גם את נקודת ההתחלה של האומגה המפורסמת של החברה באורך 365 מטרים ובגובה 33 מטרים מעל פני החוף. בהמשך השנה, יוכלו הנופשים ליהנות מיצירת האומנות הייחודית בעודם באוויר ותוך צפייה בנופי האוקיינוס המרהיבים.

“מוטלת עלינו האחריות להגן על האוקיינוסים שלנו עכשיו ולמען דור העתיד” אמר הארי סומר, מנכ”ל ונשיא חברת נורוויג’ן קרוז ליין, “באמצעות מדיניות תוכנית הקיימות הגלובלית שלנו, אנו מצפים לקחת חלק בשותפיות חדשות, להכיר טכנולוגיות חדשניות ולקיים נהלים חדשים לשמירה והגנה על העולם שמסביבנו. השותפות הארוכה שלנו עם הקרן של גיא הארווי אפשרה לנו לממש את המחוייבות הסביבתית שלנו במקביל להזדמנות לעודד מודעות לשמירה על האוקיינוסים בקרב אורחינו”.

השותפות ארוכת השנים בין נורוויג’ן קרוז ליין לקרן לשימור האוקיינוסי נוצרה במטרה לקדם מודעות לחשיבות של שמירה על סביבת חיים ימיים מאוזנת ושלווה וזאת באמצעות מגוון יוזמות כמו השייט השנתי למען שימור האוקיינוסים על גבי ספינת הנורוויג’ן אסקייפ שדפנותיה עוצבו על ידי האמן גיא הארווי ומשקפים את החיים מתחת למים באופן ציורי מרהיב. במהלך השייט השנתי, לאורחים ההזדמנות לשוחח עם ד”ר גיא הארווי ומומחים נוספים מאוניברסיטת סאות’ווסטרן נובה באירועים ופאנלים בנושא על גבי הסיפון. השייט השנתי הבא צפוי להתקייים בשנת 2022 ופרטים נוספים ייחשפו בהמשך.

כחלק ממחוייבתה לתוכנית הקיימות, חברת נורוויג’ן קרוז ליין הפכה לחברת הקרוזים הראשונה לבטל את השימוש בבקבוקי פלסטיק חד פעמיים על גבי צי 17 הספינות שלה, כולל באיים הפרטיים, ובכך צמצמה שימוש במעל ל-6,000,000 בקבוקי פלסטיק. החברה גם ביטלה את השימשו בקשי פלסטיק, צלחות וכלי מזון חד פעמיים באי הפרטי גרייט סטריפ קיי.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה