ניר דגן: "החלטתי שהגיע הזמן לפתוח דף חדש"

בעקבות הפרסום על פרישתו מהחברה, דגן פנה במכתב לעובדי ארקיע ועדכן אותם באופן רשמי על המהלך והבהיר: "נשלים את המשימות הרבות והחשובות שעומדות לפנינו, הכל כדי להביא את ארקיע ערוכה לאביב"

ניר דגן: "האישור הסעודי הוא אולי התחלה של מזרח תיכון חדש, אי אפשר להתנגד למהלך כזה". צילומים: רונן מחלבניר דגן, מנכ"ל ארקיע. צילום: פספורטניוז. רונן מחלב

 

הפרסום מהבוקר על פרישתו של ניר דגן מניהול ארקיע הפתיע אותו ואת עובדי ארקיע, ודגן מצא לנכון לפרסם מכתב פומבי, המופנה לאנשי ארקיע, ולהבהיר את השתלשלות המהלך ואת עיתוי הפרישה.

"הבוקר הופתענו מפרסום מוקדם מהמתוכנן", מציין דגן ומבהיר כי מטרתו "ליישר קו ולהסיר סימני שאלה". לדבריו, לפני מספר חודשים הוא פנה לדירקטוריון ולבעלים והודיע על כוונתו לסיים את תפקידו כמנכ"ל ארקיע.

במכתבו מציין דגן: "אחרי 28 שנים בארקיע, מתוכן 24 שנים בתפקידי ניהול – טייס ראשי, מנהל וסמנכ״ל מבצעים, משנה למנכ״ל ומנכ"ל – "החלטתי שהגיע הזמן לפתוח דף חדש".

עפ"י הסיכום, דגן יסיים את תפקידו לקראת האביב ו"עד אליו נשלים את המשימות הרבות והחשובות שעומדות לפנינו, הכל כדי להביא את ארקיע ערוכה לאביב, לעונה ולשנה חדשה וטובה יותר".

בסיום המכתב מדגיש ניר דגן: "אני ממשיך לנהל את החברה בחודשים הקרובים".

נושאים שמוזכרים בידיעה