נמל התעופה של מינכן פתח את חגיגות חג המולד

שוק חג המולד בנמל התעופה הוא הגדול בשווקים המקורים באירופה, מכיל יותר מ-40 דוכנים וביתנים, ולצידו גם מתחם החלקה על קרח בשטח של 625 מ"ר

שוק חג המולד. צילום: יח"צ נמל התעופה

זו השנה ה-21 ברציפות, שנמל התעופה של מינכן משיק את עונת החורף וחג המולד בשוק תוסס וצבעוני, המשרת את אלפי הנוסעים והמבקרים, העוברים בו מדי יום.

השוק פתוח ופועל בנמל התעופה בין השעות 11:00 – 21:00 ובסופי שבוע עד 22:00, עד ה-29 בדצמבר. יותר מ-40 הדוכנים והביתנים מציעים עבודות יד, תכשיטים, צעצועים, מאכלים ופינוקים ייחודיים ומסורתיים לחג המולד: עוגיות הג'ינג'ר (זנגוויל), מאפי השזיפים, האטריות המאודות, הממתקים למיניהם, הערמונים, וכמובן, הנקניקיות והכעכים והיין החם. הנוסעים, לפני ואחרי הטיסה, יכולים ליהנות מאווירת החג הייחודית, מחטיף ומשקה, וכמובן, מחוויית קניות נעימה לחג המולד.

גולת הכותרת של השוק היא משטח החלקה על הקרח בגודל 625 מ"ר, אטרקציה מרתקת לכל הגילאים. בכל ערב מתקיימות בשוק הופעות חיות של זמרים ולהקות ובכל יום חמישי בערב מתקיים דיסקו על הקרח עם די ג'יי.

כל יום רביעי יהיה יום הילדים עם שפע פעילויות מגוונות. ב-6 בדצמבר נמל התעופה של מינכן יקבל את פניו של אורח מיוחד, ניקולס הקדוש, 'סנטה קלאוס', שיגיע ויחלק לילדים הפתעות מתוקות, ולמען הקטנטנים ב-21 בדצמבר יופיע בשוק גם 'ילד המשיח', 'בייבי ישו', עפ"י המסורת הנוצרית.

נושאים שמוזכרים בידיעה