נעים להכיר: אני גלוב

מי שמשמשת כמנהלת של חברת בולגריה אייר בישראל סוגרת כבר 26 שנה בחברת התעופה הבולגרית עליה היא אומרת: "חברה יציבה עם מחירים מצויינים, מטוסים חדשים ולוח זמנים נוח במיוחד". על סוכני הנסיעות: "הסוכנים הם כלי חשוב מאוד במכירות של אייר בולגריה ושותפים נאמנים"

צילום: shutterstock

אמרתם בולגריה אייר אמרת אני גלוב. אשת התעופה הוותיקה מלווה את חברת התעופה הבולגרית מזה 26 שנה, ואין מי שמכיר את חברת התעופה הבולגרית בישראל טוב ממנה.

גלוב משמשת בשנים האחרונות כמנהלת החברה בישראל באמצעות חברת אופן סקיי נציגתה בישראל שרואה חשיבות גדולה בחברת התעופה הבולגרית, למרות שהיא מייצגת ארסנל לא קטן של חברות תעופה בארץ.

"בולגריה אייר ממשיכה לשלם עמלה של 7% לסוכני הנסיעות על הטיסות מישראל" אומרת גלוב ל'פספורטניוז' בגאווה גדולה ומוסיפה: "הסוכנים הם כלי חשוב מאוד במכירות של בולגריה אייר וגם שותפים נאמנים. אנחנו מרוצים וגאים בשיתוף הפעולה ההדוק שיש לנו איתם, ואפילו שואפים ליותר".

על סיטונאי התיירות הוסיפה גלוב ואמרה: "אנחנו רואים גם בהם גורם מרכזי, יש לנו קבוצות רבות שיוצאות דרכם. אנחנו מוכרים את כרטיסי הטיסה, הסיטונאים מציעים את החבילות והטיולים המאורגנים ע"י בסיס הטיסות".

על בולגריה אייר אומרת המנהלת הוותיקה : "מדובר בחברה יציבה עם מחירים מצויינים, מטוסים חדשים וטובים ולוח זמנים נוח במיוחד. החברה עסוקה באופן קבוע במגמת התפתחות והתחדשות ומוסיפים טיסות. בולגריה אייר מספקת מוצר טוב לציבור הלקוחות", מסכמת גלוב.

 

26 שנה. אני גלוב