נעם דורון מונה לסמנכ"ל המבצעים של אל על

ייכנס לתפקידו, במקומו של הראל חלמיש, לקראת אמצע ספטמבר 2018. מנכ"ל החברה גונן אוסישקין בירך: "בטוח שיתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפנינו"

צילום: עידו וכטל

אל על מינתה את הקברניט נועם דורון כמחליף להראל חלמיש, היוצא לגמלאות בתום 25 שנות שירות בחברה, בהן שימש כסמנכ"ל המבצעים שלה.

נעם דורון עובד בחברת אל על משנת 1993, בעל תואר ד"ר ברפואת שיניים מהדסה ירושלים ובוגר קורס טייס של ח"א במגמת קרב. נעם שימש במגוון רחב של תפקידים בחברה לרבות מנהל פרויקט קליטת מטוס 787 באל על מטעם אגף מבצעי אויר, מנהל תכנון ותפעול ומנהל צי 767. 

קברניט נעם דורון יחליף את קברניט הראל חלמיש ששימש בתפקידו כשנתיים, יחל במהלך הימים הקרובים בחפיפה וייכנס לתפקידו ב-15 ספטמבר 2018. חלמיש עובד בחברה משנת 1993, נשוי ואב ל-4 ילדים, סב ל-9 נכדים, בוגר תואר שני בגיאוגרפיה ומדעי המדינה. הראל שימש במגוון תפקידים בחברה לרבות טייס ראשי ומנהל צי 737, ראש אגף שירות בטיסה, מנהל שירות ומבצעים צפון אמריקה ועוד.

גונן אוסישקין ציין היום: "אני מבקש להודות להראל חלמיש על תרומתו לחברה במשך שנים רבות ובעיקר על תקופת כהונה בת כשנתיים כסמנכ"ל מבצעי אויר, בהן הפגין יושרה ומקצועיות גבוהה, הוביל מהלכים, שעדין בעיצומם, לרבות הכנה לחוק המנוחה החדש (FTL),  קליטת מטוסי הדרימליינר 787 החדשים ועוד."

גונן אוסישקין בירך את קברניט נעם דורון לרגל המינוי: "אני מאמין ביכולותיו של קברניט נעם דורון ובטוח כי לאור הניסיון הרב שמביא עמו, כמו גם אישיותו, יתמודד בהצלחה עם האתגרים העומדים בפנינו ויבצע תפקיד מרכזי זה בחברה על הצד הטוב ביותר".

צילום: סיון פרג'