נערכים לאבו-דאבי: 3 טייסי אל על חוזרים לכשירות לקראת הטיסה ההיסטורית

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
3 טייסים בכירים בצי 737 של אל על קיבלו אישור מיוחד לחזור לכשירות לטובת ביצוע הטיסה ההיסטורית לאיחוד האמירויות בשבוע הבא. טייסי אל על, הנמצאת בהשבתה עד סוף ספטמבר, יצאו לטיסת רענון ולסימולטור באמסטרדם
מטוס אל על
אל על. צילום: דני שדה

ועד טייסי אל על מודיע כי אישר היום (ה’), באופן מיוחד החזרה לכשירות של 3 טייסים בכירים בצי 737 לטובת ביצוע הטיסה ההיסטורית לאיחוד האמירויות. השבוע פורסם כי על אף ההשבתה באל על עד ל-30 בספטמבר, אל על היא זו שתבצע ביום שני בשבוע הבא את הטיסה הראשונה מישראל לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות. הטיסה לאבו דאבי מתוכננת לצאת במטוס בואינג 737-900 בגלל מגן רקיע שאין בבואינג 787, הדרימליינר, החדיש יותר בצי של אל על. שלושת טייסי אל על שיבצעו את הטיסה לאבו דאבי, יעברו היום טיסת רענון ומחר יצאו לסימולטור באמסטרדם ללא מגבלות חוזיות לטובת הטיסה לאבו דאבי.

ג’ארד קושנר, יועצו וחתנו של נשיא ארה”ב, דונלד טראמפ, צפוי להגיע בשבוע הבא לישראל ומכאן להמשיך בטיסה הישירה לאיחוד האמירויות. למשלחת האמריקאית בראשותו של קושנר, צפויה להצטרף משלחת של עשרות ישראלים בדרגים שונים בראשותו של ראש המל”ל, מאיר בן שבת.

עוד הודיע ועד טייסי אל על כי במקביל הוחזר מנהל צי 787 לפעילות. “אנו מקווים שהחברה תתניע מהלך של חזרה לפעילות בשני הציים בהקדם”, אומרים בוועד טייסי אל על.

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “נערכים לאבו-דאבי: 3 טייסי אל על חוזרים לכשירות לקראת הטיסה ההיסטורית”

  1. חכו חכו. כשההנהלה תרצה שהם יחזרו לעבודה באופן שוטף הם ישביתו את החברה. היינו בסרט הזה. אלו חבורה שהיא צרה צרורה. בינתיים אני וחברי עובדי אל על נרעב לפת לחם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה