נשיא התאחדות המלונות לא ספר את התלונות והרעיונות להפגנות והביא 300 מיליון שקל למלונאים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אמיר חייק, רשם אתמול הישג אדיר. מו"מ שניהל עם האוצר בשקט ובלי ביקורת פומבית הניב למלונאים שנפגעו ממשבר הקורונה הנחה של 300 מיליון שקל בתשלומי הארנונה. כעת ההתאחדות דורשת גם הקלות ברגולציות החלות על בתי מלון: "הסיוע שהושג אתמול הוא צעד ראשון בסיוע לענף המלונאות"
נשיא התאחדות המלונות אמיר חייק
אמיר חייק. נשיא התאחדות המלונות. צילום: אלוני מור

שר האוצר, ישראל כ”ץ ושר התיירות, אסף זמיר, הכריזו אתמול בהודעה משותפת על מתן סיוע בהיקף של כ-300 מיליון שקל למלונאים שנפגעו קשה ממגפת הקורונה.

הסיוע, כך הודיעו, יינתן דרך הפחתה בתשלומי הארנונה. על פי המתווה שסוכם, המלונאים למעשה לא ישלמו ארנונה בחצי השנה הקרובה. על פי ההערכות, מלונאים משלמים כיום כ-35 מיליון שקל ארנונה בחודש.

מאחורי ההישג הזה עומד נשיא התאחדות המלונות, אמיר חייק, שניהל בשקט את המשא ומתן להשגת הסיוע עם משרדי המשלה, תוך שהוא פוסל רעיונות של מלונאים לצאת ולהפגין בקול תרועה רמה נגד האוצר. “אני מודה לשר האוצר ולשר התיירות על פעולה מהירה כשבועיים לאחר שנכנסו לתפקידם ועל ההבנה את מצבו של הענף וההירתמות לחלץ אותו מהמצב הקשה בו הוא נתון”, אומר חייק לפספורטניוז. ובאותה נשימה הוא מחדד, “אל לנו לטעות מחגיגות חג השבועות. ישנם הרבה מלונות בעיקר אלה הממוקמים בערים מוטות תיירות: ת”א, ירושלים, טבריה נצרת ונתניה שחווים תקופה קשה מאוד ואנו מתכוונים לפעול כדי לעורר ביקושים במקומות הללו”.

מההתאחדות נמסר עוד, “הסיוע שהושג אתמול הוא צעד ראשון בסיוע לענף המלונאות. המדינה יכולה להקל גם ברגולציות החלות על המלונות. למדינה זה לא יעלה שקל. המלונאים יוכלו להפחית בעלות”.

 

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.