"נראה שהאמירותים נהנים מהכסף עבור הוויזה ולא ימהרו לשנות זאת"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אפרים קרמר, מנכ"ל אשת טורס, מתריע: "נראה שההסכמים עם איחוד האמירויות לא ישתנו בקרוב", כאשר לאמירותים יש הכנסה יפה וגם לישראלים נוח מבחינה ביטחונית לקבל מראש בקשות לוויזה
נמל התעופה של דובאי. צילום: shutterstock

אפרים קרמר, מנכ"ל אשת טורס, מוטרד מאי כניסתו לתוקף של הסכם הפטור ההדדי של ויזות בין ישראל ואיחוד האמירויות, והוא אומר: "נראה כאילו זה לא יסתיים כל כך מהר, ההסכמים עם איחוד האמירויות לא ישתנו בקרוב וישאירו את המצב כמו שהוא. ההסכם מדבר על כניסה חופשית ללא צורך באשרה, אך בינתיים האמירותים נהנים מהכנסה של כ-100 אלף דולר ליום עבור האשרה, וכ-3 מיליון דולר בחודש ואף יותר, ובשיא ביקושים זה יכול להגיע גם ל-5 מיליון דולר".
קרמר מוסיף: "נראה שגם לנו טוב עם המצב כרגע, כי כשיש דרישה לכניסה עם אשרה, יש לנו שליטה על מי שמבקש כניסה, אפשר לבדוק אותו לעומק. דבר שקשה לעשות במצב שאין צורך באשרה".
בתוך כך, אשת טורס יוצאת בשירות חדש ללקוחות, והיא לוקחת אחריות על הוצאת הוויזות ללקוחות החברה. אשת תטפל מנהלית בכל מה שדרוש להוצאת הוויזה. מי שיזמין חבילת נופש או טיול מאורגן זה יעלה לו כ-90 דולר. מי שיזמין רק טיסה ישלם עבור הוויזה כ-110 דולר.
"החלטנו לקחת אחריות ולעזור ללקוחות אשת. למעשה מי שמזמין טיול מאורגן או חבילת נופש מקבל את זה ללא עלות. אני מאמין בעזרה ללקוחות אחרי כל התקלות שקרו", מסביר קרמר.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

תגובה אחת

  1. אדון קרמר, אתה מטעה ולא ברור. קודם אתה מדבר על עלות של90 $ למזמיו מאורגן, או חבילה, ולאחר מכן טוען שללקוחות שלך זה לא יעלה. זה שירות.
    מה הנכון?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.