דאגה באוסטרליה מהאפשרות שישראל תנחה את השבים מהמדינה להיכנס לבידוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נשיא המדינה, ראובן ריבלין, המבקר באוסטרליה, שוחח הבוקר עם שר החוץ וסגן שר הבריאות, והעלה בפניהם את החשש של שלטונות אוסטרליה מהאפשרות שישראל, בניגוד ליתר העולם, תנחה את השבים מאוסטרליה להיכנס לבידוד ואף לא לא לבקר באוסטרליה בכלל בשל הקורונה

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, המקיים בימים אלו ביקור נשיאותי באוסטרליה, העלה הבוקר (ד'), בפני שר החוץ, ישראל כץ, וסגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, דאגה שהביעו באוסטרליה מהאפשרות שישראל, תנחה את השבים מאוסטרליה להיכנס לבידוד, וכן את החשש כי שישראלים יוזהרו שלא לבקר באוסטרליה.

הנשיא עדכן את כץ וליצמן בעובדות שהציג ראש ממשלת אוסטרליה בפניו בפגישתם, לפיהן אוסטרליה נוקטת באמצעי הגנה בגבולותיה עוד בטרם יצאו הנחיות ארגון הבריאות העולמי.

על פי הנתונים שהוצגו לנשיא ריבלין, 15 מתוך המקרים שהתגלו באוסטרליה, מקורם בסין, בעיר וואהן וכל אותם מקרים הועברו לבידוד והבריאו לחלוטין. 8 מקרים נוספים של חולים באוסטרליה הגיעו מהספינה שלחופי יפן וכל אלה הועברו לבידוד והחלמה בצפון אוסטרליה. עוד צוין בפני הנשיא כי לא התגלה אף מקרה של הדבקה בתוך אוסטרליה.

הנשיא העביר את מסריו של ראש ממשלת אוסטרליה מוריסון שאמר שהוא בטוח שאף אדם שעוזב את אוסטרליה לא צריך לחשוש מהידבקות. ריבלין ציין כי: "אין ספק שמול עינינו צריכה להיות בריאות אזרחי ישראל אבל חשבתי שנכון שתכירו את הנתונים שהוצגו לי בטרם החלטה שכזו, על כל משמעויותיה, מתקבלת", אמר הנשיא לשרים.

סגן השר ליצמן, אמר לנשיא כי בנושא מתקיימת הערכת מצב יומיומית הנסמכת על מעקב ועדכון, וכי נכון לשעה זו אין כל הנחיה מיוחדת הנוגעת לשבים מאוסטרליה או ליוצאים אל אוסטרליה. מחר בבוקר (שעון אוסטרליה) יעשה הנשיא את דרכו חזרה לישראל, והוא עתיד לנחות בארץ בבוקר יום שישי הקרוב.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמו לניוזלטר שלנו עכשיו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • Booking.com

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.